PDA

Zobacz pełną wersję : CB - mod_cblogin



maisa
08-11-2009, 18:36
Witam

Od dwóch dni nie mogę rozwiązać problemu nagle przestał mi działać mod_cblogin na witrynie nie można się zalogować zarejestrować przypomnieć hasła itd... tym czasowo uruchomiłem mod_signallogin signallogin na którym można się zalogować ale nie działa już rejestracja przypomnienie hasła itd... przekierowuje do strony głównej

Jak rozwiązać ten problem ?? z góry dziękuje za pomoc

maisa
09-11-2009, 12:18
czy odinstalowanie i ponowna instalacja mod_cblogin pomoże ? czy jest inne sposób aby to naprawić ?

Odinstalowałem i zainstalowalem ponownie i nadal nie działa !!! jest gorzej bo teraz nie mam polskich liter bardzo proszę o pomoc mam portal który odwiedza kilka set osób dziennie i nie mogę sobie na takie problemy pozwolić

alex51
09-11-2009, 17:18
Moduł sam w sobie nie mógł przestać działać. Coś lub ktoś mu musiał w tym pomóc. Jeśli masz kopie plików, to nie powinieneś mieć problemu z przywróceniem uprzednio działającej wersji komponentu i modułu. Możesz też spróbować zainstalować od nowa komponent CB a dopiero potem dodać moduł CB Login.

maisa
09-11-2009, 17:19
i to jest jedyny sposób ? a jak przywrócić kopie przez JoomlaPack ? ale tylko tego modułu czy musze wszystkich plików ?

alex51
09-11-2009, 17:26
Nie wiem czy to jest jedyny sposób, ale warty wypróbowania.
Jeśli masz kopię joomlapacka to wystarczy ją rozpakować i nadpisać przez ftp pliki komponentu CB oraz modułu CB Login.
Możesz też nadpisać plikami z instalki CB i modułu CB Login, ale bez nadpisywania pliku konfiguracyjnego CB.

maisa
09-11-2009, 17:27
mam kopie z tydzien temu robiłem waży 1 gb ale gdy ja rozpakowuje to same błędy są że pliki uszkodzone

alex51
09-11-2009, 18:46
Próbuj rozpakować innym programem np. Free Commanderem, zwykle nim rozpakowuje się bez błędów. W płatnym Total Commanderze wychodzi mi też z błędami.

maisa
09-11-2009, 19:17
zauważyłem że mod nie działa gdy mam ustawione Proste adresy ale dlaczego nagle przestało to działać ? wcześniej było wszystko dobrze