PDA

Zobacz pełną wersję : zaawansowana rejestracja kilka pytań



forestce
08-11-2009, 22:10
witam serdecznie chciałbym sie spytac o taką możliwośc czy istnieje .
Potrzebuje zaawansowanej rejestracji która po pierwsze działa tylko dla zaproszonych gości(to jest akurat prosty komponent gdzieś na forum widział juz ten temat) oraz rejestracja ma mieć jak najmniej pozycji i co najważniejsze hasło do dostępu do strony za każda próbą logowania ma być od nowa generowane i przesyłane na adres email bądz sms( co do smsa tez istnieje ale jest płatne napewno).
czy CB moze mi to zaoferować ?? czytałem również o na stronie darmoweskrypty o cracker-tracker-v5.0.6 ale niestety nie jest dostepny i trudno go znalezc na intenecie.
pozdrawiam

Dylek
08-11-2009, 22:59
Druga pozycja w Google po wpisaniu hasla cracker-tracker-v5.0.6, badz pierwsza jesli masz konto w serwisie.

forestce
09-11-2009, 12:16
tak tak wiem ale plik jest do pliku odsiebie a niestety odsiebie zamknęło działalność i link jest nieaktywny


sorki widzę ze juz poprawili a co do reszty ktoś pomoże? czy tylko starczyc powinien cracer tracer

cracer tracer jest plikiem php co z nim zrobic zeby zadziałało czy trzeba go wgrac na ftp do innych plików php czy jakas inna lokalizacja???