PDA

Zobacz pełną wersję : joomla z koon.pl na home.pl



comboos
09-11-2009, 16:57
Witam dzis wykupilem serverek na home.pl wcześniejsza strona stała na darmowym serwerku koon.pl. Skopiowałem wszystkie pliki na serwer, z tym ze na home.pl nie ma głównego katalogu tak jak to było na koon.pl. Strona niestety nie lata.wiem ze nalezy zrobic pare modyfikacji w pliku configuration.php. Jednak nie wiem co i gdzie to wpisac. Co zrobic tez z baza danych. Mam ja spakowac do pliku zim z koon.pl i zaimportowac do phpmyadmina w home.pl?

nikszal
09-11-2009, 19:59
Dalej chcesz tkwić w wersji 1.0.x? Nie lepiej wykonać migrację do nowszej wersji?
Na home.pl utwórz katalog i podepnij do niego domenę, wrzuć do tego katalogu pliki instalacyjne.

comboos
10-11-2009, 02:28
Dziękuje za odpowiedz, jeżeli chodzi o joomla to śmigam na 1.5.15.Zaraz się tym zajme i bede prosil o pomoc jeśli takowa sytuacja zaistnieje.

comboos
10-11-2009, 13:04
A wiec zrobiłem tak:
1. Utworzyłem na serwerku nowy katalog i do niego zgrałem całą zawartość starej strony.
2. Teraz powinienem pogrzebać w pliku confguration.php - tak?
3. Jeżeli mam racje to gdzie należy pozmieniać konfiguracje, jeżeli to pomoże to wstawię screen ? Bardzo proszę o pomoc.

pyziak
10-11-2009, 14:05
a więc zrób tak:
1. Poczytaj o instalacji na home.pl (użyj wyszukiwarki tej z forum), było opisywane wiele razy.
2. nic nie grzeb w pliku configuration.php

comboos
10-11-2009, 14:08
Dzieki :-) Czytam właśnie o tym.