PDA

Zobacz pełną wersję : Brak górnego menu w panelu



imer
10-11-2009, 15:05
Witam wszystkich serdecznie.
Chciałbym prosić o pomoc w następującej sprawie.
Wrzuciłem Joomalka na serwer zainstalowałem, radze sobie choć jeszcze godzinę temu nie wiedziałem co to jest. I wszystko było by fajnie ale....
W Panelu Admina nie działa mi górne menu.
W ogóle wygląda to tak jakby nie było tam żadnych odnośników tylko zwykły tekst. Tak to wyglądahttp://forum.joomla.pl/attachment.php?attachmentid=1875&stc=1&d=1257858165

Bazyl
10-11-2009, 19:44
Nadpisz folder administrator plikami z pakietu instalacyjnego.
Kto wie, co tam nawyprawiałeś... ;)

win2009
23-11-2009, 19:23
mi się przytrafiło dziś to samo, lecz już na działającym od miesiąca panelu administracyjnym joomla 1.5.15, górny panel nie reaguje, trzeba przejść do analizy systemu w konfiguracji i ją włączyć i wtedy góra panelu działa

nadpisałem instalacyjnym katalogiem administrator i nic dalej to samo, jakieś pomysły?

kajom
02-03-2010, 00:47
Zostawiłem znajomemu prawa administratora do serwisu (za który zapłacił), niestety ... Zainstalował mp3playera z wirusem jak by tego było mało logował się z winXP tak zasyfionego, że sam nie chciał pracować, pozmieniał prawa dost. chmod na FTP i wszystko upadło.. Silnik googla zgłosił witrynę jako dokonującą ataków... Śiągnąłem FTP (backupy niestety stracone zostały z moim lapkiem) rozpacz...

Pomógł Microsoft Seciuryty Essentials znalazł Trojan JS/Glamburl.E i usunął.

Przywracałem witrynę an localhoście 4dni i właśnie został mi temat menu górnego i barku możliwość zapisu configuration.php przez panel administracyjny.

Rozwiązanie:

Z instalacji (innego, świeżego joomla w tej samej wer. u mnie 1.5.14) przerzuciłem:

- includes/js/......
- media/system/js/.....

czyli wszystkie javascript i pomogło. Mam nadzieje, że się przydałem

(wszystko panowie jest w "źródło strony")

maxio55
10-06-2010, 16:58
Przekopiowalem te pliki ale dalej mam ten sam problem zaraz po instalacji wersji 1.5.18 w poprzednich wersjach mialem podobnie tylko ze dzialalo dopiero po wylogowaniu i ponownym logowaniu bylo tka samo.Pomagal reset kompa i sam juz glupieje bo nie wiem czego to wina ? Pomoze cos konkretnie bo od 2 godzin szukalem i znalazlem ten problem tu wkoncu ale nie rozwiazuja sposoby przedstawione tutaj :( pls