PDA

Zobacz pełną wersję : Windows 7 - problematyczny



sunpietro
11-11-2009, 19:39
Ostatnio zakupiłem Windows 7 Home Premium i stwierdzam, że ten system jest do ....
Sprawił, że zniknęła mi nagrywarka DVD i nawet gdy chcę reinstalować system, to wymaga sterowników do napędu DVD.
Jakaś paranoja.

Póki co, jeśli chcielibyście kupić ten system, to wstrzymajcie się i pozostańcie przy starym.

PeFik
11-11-2009, 20:02
ojoj, jaki żal - wydało się ~~365 zł na legalny system i płacz.

Jednemu działa drugiemu nie.... nie urodził się jeszcze taki co wszytskim dogodził. Przed instalacją trzeba było sprawdzić czy twój laptop (?) obsłuży ów system. Może nagrywarkę masz sprzed kilku lat? A na stronie producenta ów sprzętu driverów nie ma?

Mi 7 chodzi jak marzenie i już zapomniałem, że domyślnie była tam vista.

sunpietro
11-11-2009, 20:49
wiesz, gdybym miał stary sprzęt to mógłbym marudzić
mam stacjonarny komputer (nie uznaję laptopów), drivery najnowsze - lecz wybadałem problem w Internecie i się okazuje, że to jest wina Win7.
Na szczęście mam wersję BOX to może support pomoże.
Chciałem tylko ostrzec przed możliwymi problemami, ot co.

pyziak
11-11-2009, 21:40
zgodzę się z @PeFik w 100% żadnych najmniejszych problemów z win 7 co prawda nie miał w sobie sterów do kamery firmy Microsoft :) co wydało mi się śmieszne bo cały inny sprzęt rozpoznał, ale stery poszły z płytki pod XP'ka i działa jak należy. No tylko nie należy zapominać że to tylko Windows ;) ... więc wszystkiego można się spodziewać ;)