PDA

Zobacz pełną wersję : zmiana modułu po odświeżeniu



sunpietro
12-11-2009, 17:08
Witam,
poszukuję jakiegoś dodatku do Joomla 1.5, ktory umożliwi mi zmianę modułu w danej pozycji po odświeżeniu strony. Coś a'la mod_random_image, tyle że dla całego modułu z treścią.

trzepiz
12-11-2009, 18:21
a przy pomocy newsflash-a się nie da tego zrobić ? Nie wiem co chcesz tam rotować .. bo raz mówisz o module a raz o "treści" ..

sunpietro
12-11-2009, 18:52
chodzi o to, że chcę aby dwa różne moduły pojawiały się w jednym miejscu, ale nie jednocześnie (za każdym odświeżeniem strony pojawiałby się inny moduł w danej pozycji).
W tych modułach byłaby zdefiniowana przeze mnie wcześniej treść.

Dylek
12-11-2009, 21:39
A trzepiz zle podpowiada? Przeciez zakladasz sobie kategorie "MojeWypasioneModuly", pakujesz tam tyle artykulow ile ma byc i publikujesz newsflashem. Ustawiasz go, ze ma pokazywac losowo i jazda.
No chyba ze chcesz tego naprawde X roznych i maja sie nie powtarzac przy kazdej odslonie...
Mozesz pokombinowac jeszczse z modulami cytat dnia czy tego typu cos, tylko zmienic zakres czasowy pokazywania. Mozesz tez na upartego wziac random_image i zrobic tresc w grafice... Tak tylko kombinuje, nie zebym sie znal :)

sunpietro
12-11-2009, 21:47
hmm, w sumie to nie jest głupie - bo to ma mieć trochę inną zasadę działania niż newsflash, ale spróbuję coś pokombinować w tym kierunku.