PDA

Zobacz pełną wersję : J-1.5.15 Invalid Token w module Sonda - głosowanie



grzegorz1973
12-11-2009, 21:00
Witam ponownie,
kolejne niespodziewane działanie w czystej instalacji 1.5.15 zakończonej poprawnie. Podczas oddawania głosu w standardowej sondzie, występuje Invalid token. Nie jest tak zawsze bo kilka razy udało mi się kliknąć. Może problem występuje przy klikaniu z tego samego komputera? Ale wtedy powinna zadziałać blokada takiego głosowania (zgodnie z ustawieniami) i nawet działała poprawnie. Teraz jest Invalid Token, adres na pasku zmienia się na index.php podstrony na której się aktualnie głosuje.
Podgląd wyników działa prawidłowo.
Miał ktoś ten problem?

--------------
Serwer: Apache 2.2.11, MySQL 5.0.81, PHP 5.2.8, Perl 5.8.8

Jola
13-11-2009, 01:42
Witam,
Ten (http://joomlacode.org/gf/project/joomla/tracker/?action=TrackerItemEdit&tracker_item_id=12097) wątek powinien pomóc. Na naszym forum też pojawiło się to rozwiązanie.

grzegorz1973
13-11-2009, 10:41
Wczoraj problem odkryłem też na stronie aktualizowanej z 1.5.14 do 1.5.15 z szablonem rhuk_milkyway. Natomiast ten na czystej instalacji był na szablonie ja_purity.
Dziś dalsze testy i.... na stronie aktualizowanej działa w Firefoxie. Na czystej instalacji działa w Firefoxie. Otwieram Chrome - na czystej instalacji Invalid Token, zaś na stronie aktualizowanej działa.
Nic nie rozumiem :(