PDA

Zobacz pełną wersję : Wysylanie meili z zamowieniem



kondorek
22-07-2006, 17:36
Witam
Mam jedno krotkie pytanie
Po realizacji zakupu wysylane sa meile do administratora sklepu i kupujacego, i tu gra tamburino:))
TYLKO
te meile wysylane sa do mnie w jezyku angielskim (tzn wykorzystany jest format email_englisch.html, a nie email_polish, czy jakis inny)
wgrane mam wszystkie jezyki do vm, panelu vm tez nie mam w angielskim wiec nie rozumiem tego fenomenu.(dotej pory bylem przekonany ze email generuje sie automatycznie zaleznie od jezyka ustawionego w panelu)

a nadpisywanie pliku email_english. nie wchodzi w gre.

Dzieki
Konrad

magic
23-07-2006, 13:18
Generalnie - dobrze myślisz: jeśli masz polski lang VM prawidłowo zainstalowany, maile powinny być wysyłane po polsku.
Zerknij na swoim serwerze: .../administrator/components/com_virtuemart/html/templates/order_emails
tam powinien być plik o nazwie email_polish.html (przy okazji zobacz co ma w środku...).
Jeśli go nie ma (może się "zgubił"?) - wrzuć na serwer z paczki instalacyjnej. Możesz też na stronie producenta VM poszukać aktualnej paczki z językami do VM i z niej skorzystać ...

kondorek
24-07-2006, 17:18
Dzieki magic.
Okazalo sie ze cos nie zgrzyta z plikiem email_polish, skasowalem i zgralem nowy na serwer, i dziala.
Jakis chochlik virtuemartowy:)))
Pozdrawiam
Konrad