PDA

Zobacz pełną wersję : Autor artykułu linkiem do jego profilu?



kmr
23-07-2006, 01:00
Witam,
Chciałem zapytać czy jest możliwe aby zrobić za pomocą jakiegos komponetu/wtyczki tak aby zamienić tekst " Wpisał: Jan Kowalski" na "Wpisał: Jan Kowalski" gdzie nazwa "Jan Kowalski" jest jednoczesnie linkiem do jego profilu.

Aktualnie rozszyforwuje component Community Bulider i tak sie zastanawiałem czy jest to możliwe do osiągniecia. Wiem ze w phpnuke bez problemowo jest to standardowo wkomponowanie.

Ciekawi mnie czy w joomla można uzyskać podobny efekt, jeśli tak to w połączeniu jakich komponetów można uzyskać najlepsze rozwiązanie profilowania użytkowników?

I jeszcze chciałem zapytać czy ktoś z Was widział może moduł do wyswietlania np. 5 ostatnio zarejestrowanych osób? Mi sie wydaje że gdzies kiedyś coś takiego widziałem lecz teraz niestety nie moge tego nigzie znaleźć - fajnie by było gdyby również w tym module wyswietalne osoby były jednocześnie linkiem do swoich profili. Widział ktoś może taki moduł?

Pozdrawiam serdecznie

Rybik
23-07-2006, 05:54
CB Author bot

bardakon
19-06-2009, 17:42
Szukam cały dzień, nie mam pojęcia skąd mam wziąć tego "cb author bot"? google tez nie pomógł wszędzie tylko opis, zalecanie używania, ale skąd pobrać/ jak włączyć ani słowa!