PDA

Zobacz pełną wersję : Odtwarzacz mp3, który zajmuje mało miejsca i ma autoplay?



Vermilion
15-11-2009, 19:10
Czy jest jakiś moduł odtwarzacza mp3, który zajmuje mało miejsca? Ten z linkowni zajmuje za dużo miejsca, a przy próbie zmniejszenia go znika całkiem. Funkcja autoplay bardzo mile widziana.
Obecnie korzystam z odtwarzacza z jogadgets, ale można wtedy utwór wstawić tylko do artykułu, a jest to problematyczne, bo chcąc, żeby odtwarzacz był ciągle w jednym miejscu u szczytu strony za każdym dodaniem newsa muszę go tam z powrotem przestawiać. Próba wstawienia kodu jogadgets do menu głównego po lewej kończy się fiaskiem. Moduł oczywiście miałby być z boku strony.

Chodzi mi o stronę www.motosquad.boo.pl

nikszal
15-11-2009, 20:42
Czy jest jakiś moduł odtwarzacza mp3, który zajmuje mało miejsca?
Nie dowiesz się póki nie sprawdzisz (http://extensions.joomla.org/extensions/multimedia). A swoją drogą po to właśnie instalowałem blokadę skryptów w przeglądarce, aby zapędy takich jak Ty webmasterów skutecznie eliminować. Delikatnie rzecz ujmując to tylko wk......a. Muzyki słucha się na stronach muzycznych.

Vermilion
15-11-2009, 21:04
Ooo dzięki, tych repozytoriów nie sprawdzałem. A co do audio to w sumie fakt autoplay to lekka przesada, ale sam odtwarzacz jest dosyć przydatny, bo przed pobraniem pliku piosenke można sobie przesłuchać, a w przypadku mojego www pobrać ją można dopiero po zarejestrowaniu się, a przesłuchać bez ;)

nikszal
15-11-2009, 21:07
a w przypadku mojego www pobrać ją (muzykę) można dopiero po zarejestrowaniu się, a przesłuchać bez ;)
A co z prawami autorskimi?

Vermilion
15-11-2009, 21:10
Utwór z mojej strony został stworzony przez kumpla i jakbyś przesłuchał traktuje on o naszym Moto Squadzie :) Więc prawa autorskie są ok i mamy zgodę tego kumpla. Nie mam zamiaru zamieszczać żadnych utworów bez zgody ich autorów, nie ma to być przecież strona warezowa prawda?

Jeżeli coś w tych repozatoriach jest 1.5 native to zadziała na 1.0.11?