PDA

Zobacz pełną wersję : Rozszerzona rejestracja uzytkowników



coliberek1
16-11-2009, 00:45
Poszukuję uparcie modułu do rejestracji użytkowników, który dałby się chętnie troche zmodyfikować o dodanie pól które w tym przypadku są niezbędne.

1 Rejestracja firmy
-logo (w formacie graficznym)
-nazwa firmy
- adres
- forma prawna (użytkownik ma do wyboru jedną z form prawnych. W przypadku wyboru „inna” pojawia się pole tekstowe z możliwością wpisania czegoś:
- typ działalności (do zaznaczenia jedna z opcji)
itd itd az do:
n. Opis działalności (pole tekstowe)
na koncu Button: REJESTRUJ[/font]

Użytkownik otrzymuje na maila potwierdzenie z pomyslnym zakończeniem procesu rejestracji.[/font]
Po zalogowaniu mozna edytować profil lub dodać artykuł/newsa , czyli jak normalny user z nadanymi odpowiednimi prawami.

I tak sobie myślę...Normalnej rejestracji nie da się tak przerobić prawda?
Community Builder nie za bardzo chce sie poddac zmianom , a SOBI 2 nie chce dzialać ze względu na dziwny bląd - niemożnosci usunięcia pliku install-sobi2.php.

CZY KOMUŚ OBIŁO SIE O OKO COŚ CO BY MI POMOGŁO ? w szukaniu i myslenium :)
----------------------------------> Oczywiście Community Builder ma świetną opcję CB Field Manager , która przy świeżym mysleniu idealnie nadaje się do opisanego przypadku. Można wyedytować tyle pól i takiich rodzajów jakie tylko ma się ochotę zrobić.

boos
20-11-2009, 14:21
Poszukuję uparcie modułu do rejestracji użytkowników, który dałby się chętnie troche zmodyfikować o dodanie pól które w tym przypadku są niezbędne.

1 Rejestracja firmy
-logo (w formacie graficznym)
-nazwa firmy
- adres
- forma prawna (użytkownik ma do wyboru jedną z form prawnych. W przypadku wyboru „inna” pojawia się pole tekstowe z możliwością wpisania czegoś:
- typ działalności (do zaznaczenia jedna z opcji)
itd itd az do:
n. Opis działalności (pole tekstowe)
na koncu Button: REJESTRUJ[/font]

Użytkownik otrzymuje na maila potwierdzenie z pomyslnym zakończeniem procesu rejestracji.[/font]
Po zalogowaniu mozna edytować profil lub dodać artykuł/newsa , czyli jak normalny user z nadanymi odpowiednimi prawami.

I tak sobie myślę...Normalnej rejestracji nie da się tak przerobić prawda?
Community Builder nie za bardzo chce sie poddac zmianom , a SOBI 2 nie chce dzialać ze względu na dziwny bląd - niemożnosci usunięcia pliku install-sobi2.php.

CZY KOMUŚ OBIŁO SIE O OKO COŚ CO BY MI POMOGŁO ? w szukaniu i myslenium :)
----------------------------------> Oczywiście Community Builder ma świetną opcję CB Field Manager , która przy świeżym mysleniu idealnie nadaje się do opisanego przypadku. Można wyedytować tyle pól i takiich rodzajów jakie tylko ma się ochotę zrobić.



proponuję komponent SOBI - tam będzie trzeba tylko kilka rzeczy ustawić i powinno działać ;]
pozdrawiam

balboa
12-05-2015, 11:53
Gdzie coś takiego tam jest ?? Też takowego szukam,
_____________
http://mizzo.pl