PDA

Zobacz pełną wersję : Rozmieszczenie artykułów



lukaszek016
17-11-2009, 16:40
Witam. Mam problem znowu. Chodzi mi o to, że chciałbym, aby artykuły były w jednej kolumnie. Jest to na stronie www.discopl.webd.pl/zespoldiley

No i na stronie głównej jest napis na środku, bo jest jeden artykuł.
Ale np. jeśli wejdę w kontakt, to chociaż w edycji artytułu napis jest na środku to tutaj po lewo, bo artykuły są rozmieszczone w dwóch kolumnach i dlatego napis jest po lewej stronie. No o nie wiem gdzie to zmienić. Szukałem na forum tutaj i znalazłem tylko jak zmienić ten wygląd na stronie głównej tam poprzez te ustawienia po prawej stronie. No, ale tutaj mnie ma tego. Com prawda jest menu Parametry podstawowe, ale nie ma tam, żeby ustalić liczbę kolmn. Proszę nie kasować tego tematu i nie pisać, żebym poszukał, bo szukałem i nic nie znalazłem. Proszę o pomoc!

nikszal
17-11-2009, 16:52
Szanowny lukaszku!

Czy trafi w końcu do Ciebie informacja, że powinieneś znać podstawową konfigurację Joomla? Jest wiki.joomla.pl (http://wiki.joomla.pl) i szukajka na forum, a tu zajmujemy się nietypowymi problemami?

Skoro szukałeś i nie znalazłeś to źle szukałeś, bo formatowanie strony startowej było wielokrotnie opisywane.

lukaszek016
17-11-2009, 16:58
Tak wiem. Ale mnie nie chodzi o stronę startową tylko o inne.

lukaszek016
17-11-2009, 16:59
I od tego chyba jesteście, żeby pomagać, a nie, żebym się zapoznał? Skoro nie mogę tam znaleźć to mi tutaj pomóżcie...

nikszal
17-11-2009, 17:05
I od tego chyba jesteście, żeby pomagać, a nie, żebym się zapoznał? Skoro nie mogę tam znaleźć to mi tutaj pomóżcie...
A w czym mamy Ci pomóc, skoro nawet nie potrafisz opisać problemu i nie podałeś linku do strony. Korzystaj z Regulaminu forum, będzie łatwiej.

lukaszek016
17-11-2009, 17:08
Link do strony podany jest w pierwszym poście....

Ale dla pewności podam jeszcze raz: www.discopl.webd.pl/zespoldiley

Chodzi mi o to, aby w innych stronach takich jak Kontakt artykuły były w jednej kolumnie. W ustawieniach dot. strony głównej da się to zrobić, a dla innych stron nie mogę znaleźć. Jeśli wejdzisz w Kontakt, będzie napis KONTAKT. To jest już treść artykułu wyśrodkowana, bo inne rzeczy takie jak utora tytuł pousuwałem. I nie wiem, jak zrobić, aby artykuły byłe w jednej kolumnie

nikszal
17-11-2009, 17:16
Link do strony podany jest w pierwszym poście....

Ale dla pewności podam jeszcze raz: www.discopl.webd.pl/zespoldiley (http://www.discopl.webd.pl/zespoldiley)

Chodzi mi o to, aby w innych stronach takich jak Kontakt artykuły były w jednej kolumnie.
Jakie artykuły, gdzie je widać?

W ustawieniach dot. strony głównej da się to zrobić, a dla innych stron nie mogę znaleźć. Jeśli wejdzisz w Kontakt, będzie napis KONTAKT. To jest już treść artykułu wyśrodkowana, bo inne rzeczy takie jak utora tytuł pousuwałem. I nie wiem, jak zrobić, aby artykuły byłe w jednej kolumnieSkoro szukałeś i nie znalazłeś to podaję link (http://wiki.joomla.pl/Screen.menus.edit.15#Uk.C5.82ad_typu:_Przegl.C4.85 d_-_Strona_startowa). Ale to Ty miałeś go odszukać, a nie ja.

lukaszek016
17-11-2009, 17:21
No dobra naprawione już :) Ale w tym linku i tak jest opcja dla strony startowej a ja chciałem dla Kontakt. Temat można zamknąć.

nikszal
17-11-2009, 17:27
Gdybyś choć trochę poczytał, to nie pisałbyś takich tekstów. W joomla strona jest jedna, na której zmienia się w sposób dynamiczny wyświetlana treść.