PDA

Zobacz pełną wersję : Migracja joomla - brak grafiki



wojenny.pl
18-11-2009, 15:11
Cześć,
Mam oto taki problem, po zmianie serwera wrzuciłem wszystkie pliki i bazę, lecz nie jest wyświetlana grafika. W starym serwisie moje przykładowe linki wyglądały tak:
<link href="/index.php?format=feed&amp;type=rss" rel="alternate" type="application/rss+xml" title="RSS 2.0" />
<link href="/index.php?format=feed&amp;type=atom" rel="alternate" type="application/atom+xml" title="Atom 1.0" />a teraz:
<link href="/www/new/index.php/www/new/index.php?format=feed&amp;type=rss" rel="alternate" type="application/rss+xml" title="RSS 2.0" />
<link href="/www/new/index.php/www/new/index.php?format=feed&amp;type=atom" rel="alternate" type="application/atom+xml" title="Atom 1.0" />Jest to pewnie jakaś błahostka ale za bardzo nie mogę się połapać w którym miejscu coś zmienić ;/

Dziękuję z góry za pomoc.

nikszal
18-11-2009, 16:29
Cześć,
Mam oto taki problem, po zmianie serwera wrzuciłem wszystkie pliki i bazę, lecz nie jest wyświetlana grafika.
Bo zmieniły się ścieżki dostępu do plików. Teraz masz stronę zainstalowaną w katalogu new.

zwiastun
18-11-2009, 16:32
Problem jest trochę większy - fragment ściezki jest podwojony (www/new/index.php). Sprawdź var $live_site w pliku konfiguracyjnym

wojenny.pl
18-11-2009, 16:33
A czy da się to jakoś zmienić? Gdzie szukać: w configu czy mysql?
Czy da sie to jakoś naprawić bo chciałbym aby była w tym nowym katalogu.


var $live_site = '';Dopisać /new ?



---
Ok, dzięki

zwiastun
18-11-2009, 16:36
Podstawy! O przenosinach Joomla! masz materiały na www.pomoc.joomla.pl