PDA

Zobacz pełną wersję : Zarządzanie użytkownikami



przemowes
18-11-2009, 18:29
Witam

Prowadzę serwis pewnej firmy produkcyjnej i szukam komponentu, który by realizował następującą funkcjonalność:
ja jako administrator zakładam konto (ustalam login i hasło) konkretnemu kontrahentowi i tam podaje jego np: dane adresowe, jego wynegocjowane warunki handlowe czyli rabat, termin płatności itp oraz umieszczam cennik na wyroby np jako plik excela w jego cenach. Kontrahent po zalogowaniu wchodzi na swoje konto gdzie może zapoznać lub przypomnieć sobie powyższe dane oraz może ściągnąć aktualny cennik.

Proszę o poradę czy istnieje taki komponent za pomocą którego mógłbym zrealizować powyższy pomysł

nikszal
18-11-2009, 18:35
Są tanie programy sprzedaży w wersji online. Zajrzyj np. na stronę firmatec.pl (http://firmatec.pl) . Ten program potrafi o wiele więcej i kosztuje tylko 129 zł brutto (bez kontroli stanów magazynowych).

przemowes
18-11-2009, 18:47
Witam

Fajnie tylko ja nie potrzebuję programu do fakturowania, więc myślę że ta odpowiedź niczego nie wyjaśnia i nie rozwiązuje

nikszal
18-11-2009, 18:52
Wracając do tematu - o ile wiem takiego komponentu nie ma, ale mogę się mylić. Nie znaczy to jednak, że nie możesz pokombinować z innymi, np. sobi2. community builder.