PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana koloru czcionki top menu - prosze o pomoc



jarek237
19-11-2009, 17:47
Witam, potrzebuje pomocy w zmianie czcionki w top menu. W tej chwili jest to kolor czarny a chciłbym uzyskac kolor niebieski zeby rozjaśnic trochę templatke

nazwa szablonu - siteground-j 15-43

adres strony: www.gieldaplock.pl (http://www.gieldaplock.pl)

Prosze o informacje gdzie mozna zmienić czcionke w topmenu ?

Domyslam sie ze zmiany trzeba dokonac w katalogu template.css lub editor.css ale dokładnie w którym miejscu ? hmmm

tlewap
19-11-2009, 18:12
poszukaj klas
mainlevel-nav
#pillmenu li
#pillmenu li a

I zainstaluj firebuga.

P.S wykup domene a nie alias

jarek237
19-11-2009, 18:49
poszukaj klas
mainlevel-nav
#pillmenu li
#pillmenu li a

I zainstaluj firebuga.

P.S wykup domene a nie alias

ok, dzięki pomogło odnośnie domeny mam ją wykupioną, myslaelm ze wszystko dobrze z nia zrobięłm :confused:

jarek237
22-11-2009, 21:22
Panowie, moze pomozecie w jaki sposób poprawnie przekierowac domene ? Serwer zakupiłem na ovhost.pl natomiast domene posiadam na nazwa.pl i niewiem jak prawidłowo to zrobić. Cos mi nie wychodzi czy mozecie mi wytłumaczyc łopatologicznie jak to prawidłowo zrobic ?

zwiastun
22-11-2009, 21:30
A Ty umiesz czytać i korzystać z forum?

jarek237
22-11-2009, 21:32
A Ty umiesz czytać i korzystać z forum?
ps. wiedzialem ze sie przypierdzielisz zaraz, nie chiałem zakładac kolejnego tematu wiec zapytałem w tym w którym juz wczesniej rozpoaczełem wątek bo i tu wątek na temat domeny został rozpoaczęty przez uzytkownika tlewap czytać nie potrafisz ? Nie wniosłeś nic ciekawego do tematu więc po co wogóle się odzywasz ?

zwiastun
22-11-2009, 21:36
Już wnoszę coś bardzo ciekawego! Wypraszam Cię stąd na 7 dni. Przyda Ci się na lekturę i szybkie dorastanie!