PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wyświetlic tytul strony dla All Entry w SObi2



tomputer
20-11-2009, 09:08
Witam.
Sprawa wygląda tak korzystam z sobi2 i jako stronę startową serwisu mam ustawiony widok na all entry w głównej kategorii SOBI2.
Skutkuje to tym że nie wyświetla mi się w górnym pasku przeglądarki tytuł strony który podałem w konfiguracji joomli.
Jeśli zaś kliknę na dowolny link który wskazuje na podkategorię to tytuł jest ale tytuł podkategori a nie strony joomla.
Pytanie jak wyświetlić tytuł strony wpisany w joomli w momencie korzystania z Sobi2 jako front page.
W momencie kiedy ustawiłem artykuł joomli jako strone startowa to tez pojawił mi się tytuł artykułu a nie strony startowej.
Sprawdałem ustawienia w menu w parametrach systemu i opcja pokaż tytuł działa dla wszystkich pozycji menu poza pozycją ustawiona jako front page a w moim przypadku jest to widok na wszystkie wpisy z głównej kategorii SOBI2.

Jola
20-11-2009, 14:10
Witam,
ogólnie o wyświetlaniu tytułu witryny
Nazwa witryny i tytuł strony w title (http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=24030)
problem z tytułem strony na pasku przeglądarki (http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=16958)
W Sobi2 za pobieranie tytułu na stronie głównej odpowiedzialny jest kod w components/com_sobi2/fronted.class.php linia 250

$mainframe->setPageTitle( html_entity_decode( $comName.$title ) );zmiana na:

$mainframe->setPageTitle( html_entity_decode( $mainframe->getCfg('sitename').' - '.$comName.$title ) );spowoduje zmianę na
nazwa witryny - nazwa komponentu + tytuł własny Sobi2

tomputer
20-11-2009, 15:13
Wielkie dzięki
Opcja zmiana w components/com_sobi2/fronted.class.php linia 250 zadziałała ale w sposób taki że pokazuje główny tytuł witryny, w każdym linku strony a nie pokazuje pozostałych części czyli nazwa komponentu + tytuł własny Sobi2

tytuł strony - Array (nie wiem skąd bierze się array) ale jest widoczne w pasku przeglądarki po tytule

Jola
20-11-2009, 15:20
Co masz ustawione w:
Pozycja menu->Twoje_sobi2->Parametry: systemu->Pokaż tytuł strony

tomputer
20-11-2009, 15:29
Ustawione na pokazuj tytuł i wpisany odpowiedni tytuł ,jednak po zmianie w pliku wymienionym powyżej dostępny jest już tylko główny tytuł witryny , przed zmianą widoczne były tytuły artykułów i wpisów sobi2. Poza tytułem głównym witryny

Jola
20-11-2009, 15:47
Coś źle podmieniłeś, podany kod powoduje dodanie tytułu witryny do istniejących wpisów, pojawienie się Array - wskazuje na błędy w kodzie.

tomputer
20-11-2009, 16:00
U mnie wygląda to tak

$mainframe->setPageTitle ( ($t == - 1) ? null : html_entity_decode ( $t ) );

zmieniłem na :



$mainframe->setPageTitle( html_entity_decode( $mainframe->getCfg('sitename').' - '.$comName.$title ) );

Korzystam z joomli 1.5.12

Jola
20-11-2009, 18:41
Nie ten kod wskazałam do podmiany.
Wyraźnie napisałam co należy podmienić.
Która to wersja Sobi2 i jaki plik?

tomputer
20-11-2009, 19:07
Sobi jest w wersji RC 2.9.2.3
Edytowałem plik components/com_sobi2/fronted.class.php
niestety w tym pliku nie ma podanego kody

$mainframe->setPageTitle( html_entity_decode( $comName.$title ) );

Jola
20-11-2009, 19:38
No tak - moja wersja była lekko starsza. :)
linia 320:

$t = $config->get ( 'browser_title', null );
$t = $mainframe->getCfg('sitename').' - '.$config->get ( 'browser_title', null );

tomputer
20-11-2009, 19:46
Jesteś wielka.
Działa.
Dziękuje Bardzo.

kowalski_michal
29-05-2010, 10:20
Witam - a jak zmienic kolejnosc wyswietlania?

obecnie jest

NAZWA STRONY / NAZWA KATEGORII / NAZWA WPISU

chcialbym aby bylo

NAZWA WPISU / NAZWA KATEGORII / NAZWA STRONY


dziekuje i pozdrawiam

zwiastun
29-05-2010, 10:51
Poszukaj na forum