PDA

Zobacz pełną wersję : Ilość odwiedzin z ijoomla



yaros
24-07-2006, 18:13
Witam
Mam zamiar uruchomić serwis o temetyce sportowo-rekreacyjnej. Będzie tam 6-8 kategorii artykułów. Zastanawiam się nad użyciem ijoomla magazine i publikowaniem artykułów w formie gazety internetowej. Wygląda on dosyć ciekawie, poza tym było by to coś nowego w serwisach o tej tematyce. Nie wiem tylko czy wtedy nie będzie na stronie mniej odwiedzin (artykuły musiały by być przecież publikowane jednocześnie w regularnych odstępach np. 2-3 tyg.) niz gdyby były publikowane niezależnie od siebie. Czy wie ktoś jak to wygląda w tego typu serwisach?

zwiastun
25-07-2006, 00:04
Przeczytaj, o co pytasz i spróbuj odpowiezieć sam. Jeśli rozumiesz pytanie.

yaros
25-07-2006, 01:10
No może trochę pokręciłem, w każdym razie chodziło mi o to, jak w praktyce sposób aktualizacji serwisu wpływa na ilość wizyt na stronie. Czy to że nowe artykuły będą dodawane do wszystkich kategorii jednocześnie, ale np raz na 3 tygodnie, nie zmniejszy za bardzo ilości wizyt. Czy lepiej aktualizować częściej a po trochu?

Rybik
25-07-2006, 01:48
spytaj swoich userow jak wola, wszystko zalezy od tematyki i "targetu" jedni wola miec raz na miesiac i byc pewnym ze beda mieli 2-3h czytania, ze beda odpowiedzi na listy itp a inni poleca za portalem ktory ma codziennie jednego dupsa nowego bo i nie maja czasu albo sa za leniwi zeby czytac od deski do deski

Sova
27-07-2006, 01:24
Hmm jeśli aktualizacja co 2-3 tygodnie to może uruchomić coś działającego na zasadzie tego: http://www.igol.pl/