PDA

Zobacz pełną wersję : bardzo nietypowy problem



saimhazz
25-07-2006, 06:49
Witam mam bardzo nietypowy problem. Mam wszystko zainstalowane i wszystko ladnie sobie chodzi, natomiast czesto podczas logowania po kliknieciu na loguj wyskakuje mi biala strona error 403(dostep zabroniony)
Nie masz uprawnień do oglądania tej strony

czy ktos wie czemu tak sie moze dziac ? po paru probach w koncu sie loguje :/

Rybik
25-07-2006, 17:09
cała Polska czyta dzieciom ...

saimhazz
28-07-2006, 00:46
zauwazylem ze jezeli zaloguje sie do panelu admina i wezme pokaz strone w nowym oknie to wtedy moge sie zalogowac na stronie bez problemu

tak samo jak przy logowaniu zaznaczam zeby pamietal login to przy wylaczeniu przegladarki i ponownym wlaczeniu moj login i haslo nie jest zapamietywane i musze logowac jeszcze raz

jesli wejde na strone nie uzywajac aliasa to wtedy tez moge sie zalogowac bez problemu




PHP działa na:: Linux serv2.livenet.pl 2.6.9-34.0.2.ELsmp #1 SMP Fri Jul 7 19:52:49 CDT 2006 i686 Wersja MySQL:: 4.1.19-standard Wersja PHP:: 4.4.2 Serwer WWW:: serv2 Interfejs serwera PHP:: apache Wersja Joomla!: Joomla! 1.0.10 Stable [ Sundown ] 26 June 2006 00:00 UTC Przeglądarka:: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 1.1.4322; FDM) Istotne ustawienia PHP:: Safe Mode [Tryb bezpieczny]:: OFF (wył.) Open basedir [Katalog bazowy]:: /home/siemano/:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php:/tmp Display Errors (Pokaż błędy):: ON (wł.) Short Open Tags [Krótkie znaczniki]:: ON (wł.) File Uploads [Wczytywanie plików]:: ON (wł.) Magic Quotes [Magiczne sekwencje sterujące]:: ON (wł.) Register Globals [Rejestruj globalne zmienne]:: OFF (wył.) Output Buffering [Buforuj dane wyjściowe]:: OFF (wył.) Session save path [Ścieżka zapisu sesji]:: /tmp/ Session auto start [Automatyczny start sesji]:: 0 Obsługa XML:: Tak Obsługa Zlib:: Tak Wyłączone funkcje:: system,dl,passthru,shell_exec,popen,proc_close,pro c_get_status,proc_nice,proc_open,chown,chgrp,escap eshellcmd,escapeshellarg,show_source,posix_mkfifo, mysql_list_dbs,get_current_user,getmyuid,posix_set uid,posix_setsid,posix_setpgid,posix_setpgid,posix _kill,apache_child_terminate,leak,virtual,pclose,r ead Edytor WYSIWYG:: Edytor - zwykły [No WYSIWYG Editor]