PDA

Zobacz pełną wersję : Ucinanie tekstu stron



fenek96
24-11-2009, 23:53
Witam. Mam problem z ustawieniem tekstu na podstronach. Na stronie głównej wyświetla mi większość tekstów w kolumnie a nie na całości obszaru wyświetlania. Zmieniałem parametry powyłączałem kolumny i nadal nic. W innych podstronach niema takiego problemu. Aders do strony to http://klasa4e.no-ip.org Prosze o wyrozumiałość dziękuje za pomoc

KYCu
25-11-2009, 00:00
Witaj,

Ja na stronie głównej widzę jeden, malutki tekst ze zdjęciem, który wiele nie pokazuje a już na pewno nie jest obcięty. Widzę cały albo mi się wydaję.

zwiastun
25-11-2009, 00:06
@fenek96: ktoś kiedyś dopytywał, jak skorzystać z no-ip. Może opisałbyś procedurę na www.wiki.joomla.pl?

fenek96
25-11-2009, 12:42
Co do ucinania miałem na myśli wolną przestrzeń po lewej stronie artykułu. Powyłączałem kolumny i nadal pozostaje taka luka kombinuje z innymi templatkami i jest nadal to samo. Zastanawiam się czy to nie jest wina edytora ( używam JCE) gdy próbuje wyśrodkować tekst to i tak nic sie nie dzieje. A co do artykułu na wiki.joomla to zaraz coś opisze najwyżej poprawi ktoś jakieś niezrozumiałe słowa :)

trzepiz
25-11-2009, 12:49
fenek96 - pisz śmiało. Sam korzystam z no-ip (w celach zdalnego dostępu do swojego kompa) więc ewentualnie poprawie lub dopisze co będzie trzeba ...

fenek96
25-11-2009, 13:14
gotowe artykuł napisany można sprawdzić: http://www.wiki.joomla.pl/No-ip tylko pytanie z jakiego no-ip korzystasz bo są dwa:)


A co do mojego problemu to jakieś propozycje?
I czy potrzebujecie jeszcze jakieś artykuły?


Oby wda artykuły są wyśrodkowane i mają takie same parametry. Czy pomogłoby usunięcie skryptu kolumn?? Aha i używam joomli 1.5.15

fenek96
26-11-2009, 19:54
No to jak uzyskam odpowiedź na moje pytanie??

zwiastun
26-11-2009, 20:06
Wyczyszczę za chwilę ten wątek. Niemniej
Nie bardzo wiadomo, o co pytasz.
Jeśli wyświetlają się moduły, to znaczy że albo nie zostały wyłączone, albo oczekujesz czegoś, czego w Joomla nie ma (moduły wyświetlają się na wszystkich stronach wywoływanych z pozycji menu, do której są przypisane)
Teksty - wypełniają Ci cały obszar, chyba, że masz krótkie kilkuwyrazowe akapity, to zajmują część strony.

fenek96
26-11-2009, 21:11
chodzi o to że nie mogę wyśrodkować artykułu tylko dzieje się tak jak widać na stronce. I pytanko czy to co napisałem o no-ip jest dość zrozumiałe??