PDA

Zobacz pełną wersję : Baner



dang
25-11-2009, 14:56
Witam to mój 1wszy post wiec prosze o wyrozumiałość.
Otóż buduję stronę na templacie rhuk milkway. I chciałbym stworzyc dodatkowe przestrzenie reklamowe dla bannerów.
Jak rozumiem za wyswietlanie reklamy odpowiedzialny jest moduł banner. Ustawiłem sobie kategorie, klienta wczytalem swój baner i ustawilem modul zeby mi wyswietlal reklame pod menu w lewej kolumnie.
I teraz jest problem. Chciałbym wrzucic na prawą kolumnę dodatkowe 2 banery.
Czyli chcę wyswietlac powiedzmy 3 reklamy jednoczesnie na stronie w róznych miejscach.
Co muszę zrobic w tym celu? dodac dodatkowy moduł banera czy cos podobnego?
Pozdrawiam
Daniel

zwiastun
25-11-2009, 15:42
Czemu ma służyć prośba o wyrozumiałość? To jest mniej więcej tak: Ty uważasz, że możesz nas lekceważyć, ale od nas oczekujesz poważnego potraktowania!

Doczytaj, jak działają moduły. Wystarczy, żeby rozwiązać Twój pseudoproblem!

dang
25-11-2009, 17:11
Czemu ma służyć prośba o wyrozumiałość? To jest mniej więcej tak: Ty uważasz, że możesz nas lekceważyć, ale od nas oczekujesz poważnego potraktowania!

Doczytaj, jak działają moduły. Wystarczy, żeby rozwiązać Twój pseudoproblem!

Po pierwsze jak mozesz pisac, że ja kogos mam zamiar lekcewazyc skoro nie znasz moich intencji?
Prośba o wyrozumiałość ma własnie służyc uniknięciu odpowiedzi takich jak od Ciebie.
A piszę z góry o wyrozumiałośc bo są tzw. pseudoznawcy którzy zaraz zbesztają moje pytanie taką odpowiedzią jak twoja czyli "doczytaj sobie" bo uważają z góry pytanie za głupie a problem za pseudoproblem.
Swoje pytanie skonkretyzowałem i szukam mniej lub bardziej konkretnej odpowiedzi.
Jakbym nie doczytał i mimo tego nie miał z tym problemu to bym chyba tutaj nie pisał.

Więc jesli nie masz konkretnego rozwiązania na mój problem oszczędź sobie w ogóle odpisywania. Po to jest chyba to forum aby uzyskać wskazówki od kogos kto moze znać konkretne rozwiązanie.

Więc pytanie ponawiam jeszcze raz, czy ktoś wie jak umieścic kilka banerów w templacie rhuk milkyway?

Z góry dziękuję za odpowiedź jeśli taka będzie i oczywiscie nie chce wdawać sie w niepotrzebne dyskusje.
Pozdrawiam

pyziak
25-11-2009, 17:29
Gdybyś choć odrobinę zapoznał się z podstawami obsługi Joomla to sam byś nazwał swoje pytanie za 'psełdoproblem' .
Więc się nie unoś tylko poczytaj odrobinę a zacznij od regulaminu forum.
u @Zwiastuna masz wszystko w stopce i muszę Cię poinformować, ale odpowiedz na twoje pytanie została udzielona :

Doczytaj, jak działają moduły