PDA

Zobacz pełną wersję : Biała strona z tekstem w zapleczu po odinstalowaniu komponentu



lsz
25-11-2009, 18:51
Witam!

Po odinstalacji Gary's Cookbook (niepotrzebnie, ale to już inna kwestia) wystąpił błąd 500 serwera (nieważne jaki, nie będę robił złej reklamy) i dzięki temu mam problem w panelu admina. Po ww. błędzie wyświetla mis się biała strona z treścią cpanelu w adminie. Wszystko ilustruje screen: http://www.i.y0.pl/screen.bmp. Dodam, że od strony usera wszystko wygada na pierwszy rzut oka ok, ale nie mogę zarządzać przez zaplecze, a to spore utrudnienie. Nie chciałbym zaczynać robienia strony od nowa (nie mam niestety kopii zapasoej z serwera i bazy). Była ona już prawie gotowa. Jak można to naprawić?

Liczę na pomoc

Pozdrawiam

zwiastun
25-11-2009, 18:57
sprawdź tabelę modułów (niestety w phpMyAdmin) - pozostały Ci moduły administracyjne po GarysCookBook

trzepiz
25-11-2009, 19:02
:) nic mu nie zostało w phpMyAdmin tylko w bazie SQL, do której może się dostać i edytować przy pomocy wspomnianego PMA ... - tak w woli ścisłości

Przepraszam Zwiastun, wieczorami robię się "uszczypliwy"...

zwiastun
25-11-2009, 20:38
się czepił :) nick Ci zmienimy na czepiz! :)

lsz
26-11-2009, 20:34
Dzięki już wszystko OK. A już myślałem, że będę musiał od nowa robić... Wcześniej patrzyłem, czy nie pozostało coś po komponencie - nic nie zostało. Dzięki za podpowiedź, żeby zobaczyć w modułach. Wywaliłem te z Gary's Cookbook i chyba jest ok. Przynajmniej panel działa (nic poz tym nie sprawdzałem). Dziękuję bardzo.