PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z AkoBook (captcha) i sondami



slavo
09-12-2005, 03:51
Nie bardzo wiem, co nagrzebałem, ale podejrzewam, że oba moje problemy mają jakiś wspólny mianownik.

Podczas wpisywania się do Ksiegi Gości po podaniu _właściwych_ cyfr do modułu captcha, ciągle ukazuje się komunikat o niepoprawnym przepisaniu cyfr... :mad:

Z kolei sondy - za każdym razem ukazuje się komunikat o konieczności włączenia ciasteczek w przeglądarce... chociaż ciasteczka są włączone.

Co może być przyczyną tych problemów? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i sugestie.

stone
09-12-2005, 22:13
daj link do strony

slavo
09-12-2005, 22:23
Podaję: http://www.archiwabg.pl/

stone
09-12-2005, 22:34
hmm, mam te same bledy wiec to nie wina Twojej przegladarki. Ale widze ze dzialalo to wczesniej. Czy zmieniales cos ostanio w serwisie?

slavo
09-12-2005, 22:44
Zmieniałem sporo, bo strona dopiero powstała (to zapewne widać po wyglądzie) i ciagle coś robię... Problem w tym, że nie bardzo wiem, w którym momencie coś skaszaniłem... Dlatego zadałem pytanie na tym Forum.

stone
10-12-2005, 23:35
Będzie ciężko coś Ci poradzić. Czy to są jedyne dwie rzeczy które nie działają?
Bo jeżeli jest więcej problemów to może coś się pokochało z cookies samego joomla

slavo
11-12-2005, 01:19
Na razie wszystko inne działa poprawnie (a przynajmniej nie stwierdziłem nic innego). Czy jest jakiś sposób, by sprawdzić działanie cookies Joomli i jakoś to naprawić?

stone
11-12-2005, 19:42
Jeżeli logowanie Ci dziala poprawnie to cookies dzialaja. Niestety nie przychodzi mi do glowy zadne rozwiazanie twojego problemu :(