PDA

Zobacz pełną wersję : Wybór serwera



lsz
26-11-2009, 20:57
Witam,
Ostatnio przeglądałem oferty darmowych hostingów (stawiam stronkę raczej hobbystycznie ;)) i znalazłem parę "dobrych" ofert.

Od dawna korzystałem z CBA.pl, ale od jakiegoś czasu występują różnego rodzaju błędy itp. W dodatku reklama na górze i link na dole (można wyłączyć). Mimo wszystko ten hosting jest raczej OK. PageRank w Google strony cba.pl jest z tego co pamiętam 6/10, czyli raczej wysoko. Kiedyś był to hosting bardzo dobry (jak na darmowy). Była sprawna administracja. Bywało, że błędy naprawiało się bardzo szybko. Także na forum można było się dużo dowiedzieć i spytać. Ostatnio jednak mi się wydaje, że administracja sobie nieco popuszcza. Nie reaguje już tak na informacje o padach umieszczane przez userów. Ponadto dużym minusem tego serwera jest zablokowana obsługa cURL i nie można się także łączyć bezpośrednio z innymi serwerami (np. google itp.). Jest także ta reklama (no niby nic takiego, ale jest). Wcześniej był wąski pasek z linkami Google AdSense na górze, taki że w ogóle nie było go zbytnio widać. Wcześniej podobno reklam w ogóle nie było.

Postanowiłem więc poszukać alternatywy. Szukałem wśród polskich i zagranicznych. Uwagę zwrócił 000webhost.com. Ma niezłe parametry itp. Niestety, przeczytałem na kilku forach, ze często, bez podania powodu usuwają konta. Więc raczej odpada...

Znalazłem także 2ap.pl. Jak domena wskazuje jest to polski hosting. Nie wiem tylko z czego się otrzymują, gdyż nie zauważyłem reklam na ich stronie. Może utrzymują się z SMSów. Aby założyć konto trzeba wysłać 1 SMSa za 1.22zł. I tutaj pytanie, czy nie jest to oszustwo. Czy ktoś już korzystał z ich oferty? Oni nie dodają reklam do stron. Dlatego ich oferta wydaje się atrakcyjna (pojemność 1GB, poczta - trochę niesprawna chyba, i raczej szybki chyba jest). Ktoś już ma tam konto i może polecić??

Tak w ogóle to chciałbym zapytać Was jakie hostingi moglibyście polecić. Chodzi o to by był w miarę szybki i pojemny. Wolałbym, żeby znaleźć coś wśród darmowych ofert.

Co moglibyście polecić??

Pozdrawiam

KYCu
26-11-2009, 21:08
Powiem krótko. Jak nie zainwestujesz większych pieniędzy niż 1.22 za SMSa, to za przeproszeniem będziesz miał g*wno! a nie hosting. Tyle ode mnie w tym temacie.
Tak w ogóle temat do zamknięcia/usunięcia.

GOGOKOM
26-11-2009, 21:32
Postanowiłem więc poszukać alternatywy. Szukałem wśród polskich i zagranicznych. Uwagę zwrócił 000webhost.com. Ma niezłe parametry itp. Niestety, przeczytałem na kilku forach, ze często, bez podania powodu usuwają konta. Więc raczej odpada...



Usuwają konta na których jest ruchu poniżej 30 wejść miesięcznie o ile pamiętam ale przysyłają maila z info i wtedy można wybrać "ochronę konta" ale trzeba czytać maile od admina hostingu a nie usuwać wszystko to co po angielsku bo spam:), generalnie do przyjęcia ale cudów się nie spodziewaj ze free, osobiście używam do testów dodatków, konta mi jeszcze nie usunięto a ruch niewielki.
Zerknij http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=93

lsz
27-11-2009, 21:05
A co możecie powiedzieć o 2ap.pl, o jego szybkości, niezawodności itp.?

KejeN
27-11-2009, 22:18
Siema,
Nie polecam darmowych hostow ale jak juz sie uparles to zainteresuj sie Byethost.com
Opcja free to u nich m.in:
Curl
Edycja rekordow mx,ale brak spf:/
Domeny podpiete, parkowane i subdomeny
Automatyczny instalator skryptow - fajne bo np Joomle stawiasz sobie w 2-5 sekund
200 GB transferu /mc
5 GB przestrzeni
ale minus bo tylko 50 MB na mysql

No i BRAK REKLAM.

Pozdro

wiktor95
16-03-2010, 17:31
A chciałbym się spytać czy na serwerach 000webhost można umieszczać reklamy Adsense ?

KYCu
16-03-2010, 22:00
A poszukać się nie chce?

gugle: http://www.google.pl/search?client=opera&rls=pl&q=000webhost+adsense&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

forum 000webhost: http://www.000webhost.com/forum/before-registration/5059-adsense-google.html