PDA

Zobacz pełną wersję : AcyMailing Starter Poszukiwany i Pytanie



nebri
27-11-2009, 22:06
Witajcie
chciałbym zapytać dlaczego nie mogę rozesłać e-maili do swoich użytkowników
używam
AcyMailing Starter (http://extensions.joomla.org/extensions/content-sharing/mailing-a-distribution-lists/10341)


jeśli to tylko wersja demo chciałbym zapytać gdzie znajdę coś podobnego za free
Proszeę o pomoc

KejeN
27-11-2009, 22:28
Witaj,
Nie to nie jest wersja 'demo' :)
Nie podales za duzo szczegolow...
Wyswietla sie jakis komunikat bledu?
Moze masz poprostu zle skonfigurowana poczte w Joomla i/lub w komponencie.

nebri
27-11-2009, 22:36
ok jak nie jest to wersja demo ok
nie wyświetla mi się żaden błąd.
narazie umiem biuletyn standardowy wysłać tylko do siebie bo nie umiem do reszty użytkowników i nie wiem dlaczego, Proszę pomóż mi w konfiguracji go moje GG 11119416

KejeN
27-11-2009, 22:52
Sorry nie mam GG, pisze z komorki :/
...ale skoro to jest komponent newsletter - biuletyn to uzytkownicy musza sie do niego zapisac - subskrybowac zeby go dostawac.

canonier
09-12-2009, 08:19
Odnośnie tego wypasionego komponentu,
czy ktoś natknął się na tłumaczenie polskie!!
Jeśli nie ma, to może połączymy siły i przetłumaczymy??

saddam_husajn
15-12-2009, 11:30
Tłumaczenie jest dostępne ;) wystarczy wejść w config (ustawienia) komponentu a następnie wybrać języki (language) a następnie kliknąc na ikonę PL i tam można edytować język.
Na górze także jest przycisk:

"Load the latest version from our server"

Klikając na ten przycisk pobierze nam polskie tłumaczenie języku :)
Później tylko klikamy na zapisz i wszystko gotowe mamy po polsku :)


Aha mam jeszcze jedno pytanko:
Włączyłem "potwierdzenie" subskrypcji na maila i wszystko fajnie chodzi ale w mailu ktory zostaje wysłany do osoby ktora ma potwierdzić maila widnieje napis {confirm}Potwierdź subskrypcję{/confirm} i tyle.... Nie da się w niego kliknąc bo nie jest to aktywny link i nie da się potwierdzić subskrypcji.....jakiś pomysł na rozwiązanie tego problemu ?

fagle
21-12-2009, 00:25
Mam dokladnie ten sam problem , mam liste uzytkownikow, ale nie moge do nich wyslac. Czy ktos wie co jest nie tak? W zakladce USERS brakuje kolumny subcription z kolkami tak jak jest pokazane w helpie , w LISTS subscribers ,w NEWSLETTERS i QUEUE jest JOOMEXT_SUBJECT (http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:tableOrdering%28%27a.subject%27,%27asc%27,%27 %27%29;) a w helpie pokazuje subject , w trakcie instalacji pojawia sie komunikat "it was not possible to copy the selected file en-GB.com_acymailing.ini"

fagle
21-12-2009, 12:38
Wrzucilem plik en-GB.com_acymailing.ini na serwer poprzez ftp i juz teraz niby wszystko jest ok, subskrybuje uzytkownikow , i teraz jest pytanie? ktora metoda wysylania jest zalecana? Mailer Method ?

1.PHP Mail Function
2.Send mail
3.Qmail
4.SMTP Server

chcialbym ominac nieprofesionalny efekt jaki mi sie przydazyl w trakcie wysylania mass maila , w ktorym kazdy uzytkownik otrzymal maila z cala lista maili reszty uzytkownikow zarejestrowanych .

Tor_
29-05-2010, 21:09
W zakładce lista mam listy które w zalezności od okoliczności chcaiłąbym wysłac pod adresy które sa w zakładce uzytkownicy .Może mi ktoś powiedzieć jak to zrobic? .Był bym wdzięczny.Pozdrawiam :)

wichz
26-04-2011, 12:50
Konfiguracja AcyMailing 1.8.4
Jak prawidłowo skonfigurować AcyMailing , bo nie rozsyła e-maili
Gdzie znajdę opis konfiguracji poPolsku?
Pozdrawiam