PDA

Zobacz pełną wersję : Odzielna strona dla każdego użytkownika



Pawel1503
28-11-2009, 15:37
Mam taką prośbę. Czy jest jakiś sposób na stworzenie w joomli czegoś takiego:

żeby każdy użytkownik który się zaloguje - widział swoją część strony. To znaczy: użytkownik "X" loguje się na stronę i widzi informacje które dał mu administrator. Użytkownik "Y" loguje się na stronę i widzi swoją część strony na której administrator przekazał inne informacje.

Każdy użytkownik ma swoją część strony i tylko ON może ją widzieć. Natomiast inny użytkownik widzi TYLKO swoja część strony, a innych nie może zobaczyć.

Czy jest jakiś moduł lub sposób który to zrobi ???

HELP !!!

moje
29-11-2009, 13:34
Nie spotkałem się osobiście z takim dodatkiem ale poszukaj- http://extensions.joomla.org/

Powiedz co dokładnie miałby robić ten dodatek albo jaki efekt chcesz osiągnąć? Może uda się przystosować jakiś inny dodatek. Czy ta "treść własna" to ma być coś w stylu spersonalizowania strny, np. cześć XYZ, masz YZX czegoś tam, "treść dla wszystkich", czy chodzi o to, żeby część artykułu wyświetlała się użytkownikowi X, cześć użytkownikowi Y, a jeszcze inna część użytkownikowi Z, czy może mają to być informacje od admina, do konkretnego użytkownika?

Im dokładniej opiszesz, co chcesz osiągnąć/do czego Ci to jest potrzebna, tym lepszych odpowiedzi możesz się spodziewać.

nikszal
29-11-2009, 14:55
Budowanie strony dla kilku użytkowników jest bezsensowne, natomiast dla setki użytkowników ma już sens, ale...

Jak sobie wyobrażasz pisanie odrębnych informacji dla dużej ilości użytkowników? Twój mózg to nie pamięć dynamiczna RAM i dysk HDD. Ogarniesz to?

Zainstaluj sobie któreś z rozszerzeń PMS i pisz do użytkowników co Ci tylko ślina na język przyniesie.

Pawel1503
29-11-2009, 19:23
Strona zawierała by niewiele użytkowników, typu np. 10. Natomiast jeśli chodzi o typ dawania informacji użytkownikom to administrator ma dawać konkretne informacje konkretnemu użytkownikowi.

moje
29-11-2009, 21:58
To wystarczy skorzystać z prywatnych wiadomości lub jak napisał nikszal z dodatku PMS.