PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją Phoca Gallery



Eloziomek
29-11-2009, 11:05
Witam. Mam problem z instalacją Phoca Gallery. Kieruję się książką z serii biblioteczka Komputer Świat nr 3/2008 (48) lipiec
tytuł: Własna strona WWW bez programowania (MOŻE KTOŚ TAKOWY NUMER POSIADA). Jest tam rozdział Galeria zdjęć i podany link: phoca.cz/phocagallery
wchodzę w components/Phoca Gallery/Download ściągam wersję 2.5.8 + spolszczenie dalej wchodzę na swoją stronę ->dalej w panel administracyjny->rozszerzenia->instalator i tą wersję 2.5.8 ładuję i klikam wczytaj plik & zainstaluj czekam bardzo długo, nic się nie dzieje aż po pewnym czasie wyskakuje takie coś:


Warning: zip_entry_read() [function.zip-entry-read (http://www.clubpenguin--non--member.yoyo.pl/administrator/function.zip-entry-read)]: The bytes parameter must greater then zero in /var/www/sites/yoyo.pl/c/l/clubpenguin--non--member/libraries/joomla/filesystem/archive/zip.php on line 238

Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 95 bytes) in /var/www/sites/yoyo.pl/c/l/clubpenguin--non--member/libraries/joomla/utilities/compat/php50x.php(110) : eval()'d code on line 3

o co w tym chodzi? Proszę o pomoc!

Jeżeli to w czymś pomoże to pracuję na Joomli! v.1.5.15



edit: wszedłem w panel administracyjny i komponenty jest tam niby Phoca ale wchodzę w phoca->images-> i pokazuje się coś takiego:


Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/sites/yoyo.pl/c/l/clubpenguin--non--member/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 344

Warning: mysql_num_rows(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/sites/yoyo.pl/c/l/clubpenguin--non--member/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 344

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/sites/yoyo.pl/c/l/clubpenguin--non--member/administrator/components/com_phocagallery/libraries/phocagallery/render/renderadmin.php on line 65

nikszal
29-11-2009, 18:38
Zmień serwer.

Eloziomek
30-11-2009, 11:43
I będę miał pewność, że tego nie będzie? Bo takich logów to ja mam pełno tylko podobnych (może ich też nie będzie jak zmienię serwer). A propos zmiany serwera jaki proponujesz?