PDA

Zobacz pełną wersję : Formularz kontaktowy



Rafixxx
29-11-2009, 12:38
------

KYCu
29-11-2009, 12:46
* A myślisz, że ktoś pamięta co i jak z Twoim problemem? najłatwiej to focha strzelić bo temat mi rzucili do kosza. To nie tak działa. Na forum przychodzisz w konkretnej sprawie z konkretnie opisanym problemem i albo chcesz i jesteś na łasce innych, czekasz spokojnie na pomoc albo wykazujesz się, i sam szukasz odpowiedzi na swój problem. A uwierz, że odpowiedzi na taki problem było mnóstwo. Wystarczy poszukać.

* nie o taki kod nam chodziło... o wiele łatwiej było by, gdybyś podał link do strony z formularzem lub dał kod ów strony z formularzem, a nie czysty kod szablonu, który nie zawiera kodu formularza

Opis problemu @Rafixxx

Ok. Starałem się, szukałem i nic z tego dobrego nie wyszło. Zainstalowałem firebuga. Odpaliłem go w momencie bycia na podstronie na której widnieje problem ze złym kolorem fontu. Przeszedłem do zakładki css w firebugu. Dobre w programie jest to, że automatycznie pokazuje kolor, gdy najedzie się na dany kod szesnastkowy. Przeszukałem wszystkie kolory. Tylko jeden jest identyczny z tym z którym mam problem. Jest to mianowicie ten kod:

input.button:hover, .validate:hover {
color:#FE8300;


}

Zmieniłem zatem wartość szesnastkową na taką, która mi odpowiada jednak okazało się, że niestety to nie to.

Formularz w którym znajduję się mój problem jest w: <div class="contact_email">

Szukałem tego contact_email w css i nie ma. Naprawdę nie znam innej możliwości i proszę was o pomoc.

zwiastun
29-11-2009, 12:52
@rafixxx;
1. Piszesz po raz kolejny i po raz kolejny śmiecisz! Kod szablonu = plik index.php i arkusze stylów. I nie próbuj ich tutaj zamieszczać swoim zwyczajem, bo polecą w Kosmos. Wystarczy podać link do strony.
2. Jeśli sobie nie radzisz - mimo uzyskanych wskazówek! - z takim problemem, to zleć wykonanie pracy komuś, kto się na tym zna. Nie wszyscy muszą być lekarzami.

Rafixxx
29-11-2009, 13:33
------

zwiastun
29-11-2009, 13:38
Wpisz na końcu arkusza template.css reguły dla selektora
#emailForm input.button, .validate
{
color:#000;
border:1px solid #000;
}
Oczywiście, podałem przykład

Rafixxx
29-11-2009, 14:16
------