PDA

Zobacz pełną wersję : link do kategori na stronie startowej



sushi21
30-11-2009, 20:45
Witam,

Głowię się od paru dni, jak na stronie głowej zrobić tak zeby był miec artykul na stronie głowej, ale zeby jego tytuł linkował do kategorii lub sekcji , gdzie są zebrane rózne produkty z danej kategorii, czyli np. kategoria zeszyty i to zeby było na głowej jako artyuł z krótkim opisem a tytuł "zeszyty" linkował do kategorii zeszyty. Wazne do dla zw. na SEO

Bazyl
30-11-2009, 20:54
Wyłączasz edytor i wstawiasz html jaki tylko chcesz... ;)

sushi21
30-11-2009, 21:23
Czesc,
Ja rozumiem, że tzw. Czytaj wiecej to se moge wstawić i sie bedzie likowało tam gdzie chce, ale jak mam artyluk ktory jest w sekcji np. "Szkolne" , kategoria "zeszyty" a tytuł artykułu jest "w kratke" i ten artykul jest na glownej stronie , to jak zrobic zeby jego znawa łaczyła do kategorii "zeszyty"

Wiem ze to zawile co pisze, ale moze ktos pomoze.

big_krzysiek
30-11-2009, 21:43
wylaczasz nazwe artykulu w konfiguracji strony glownej i robisz to co pisze bazyl

sushi21
30-11-2009, 22:22
Witam,

Dzieki, działa, o to mi chodziło :) Ale kolesie z joolmaart maja jakis tweak ze zdjecie zawsze jest u gory. I teraz nawet jak w artykule mam na gorze to i tak mi sie pojawia nizej. Musze sie do nich usmiechnac , gdzie to zmienic.

Dzieki za pomoc.

Jola
01-12-2009, 00:43
Witam,
w tym (http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=33477) wątku jest o linkowaniu do kategorii - co prawda obrazków, ale chyba nie problem zmienić na tytuł. :)