PDA

Zobacz pełną wersję : Atrybuty



jaru
26-07-2006, 13:00
Witam, probowal ktos zrobic cos w stylu:

Mam katalog produktow, wszystko w porzadku.
Teraz tak, jedynymi parametrami(atrybutami) produktow sa Nazwa i Cena, wymiary pomijam...
Czy jest mozliwosc "dorzucenia" do formularza dodawania produktu czegos nowego? np. Jesli mamy telewizor(mamy jego wymiary,cene to "Cali:21", probowalem tez z kategoriami i nie daje rady...
Potrzebna mi ta opcja np w zaawansowanej wyszukiwarce.

Atrybuty w porzadku, ale ja nie chce wiedziec ze ktos np zamawia kolorwy telewizor a nie czarno-bialy. Chce zeby to bylo po prostu dopisywane do bazy, nastepnie wyszukiwane/sortowane tak jak np Cena.

Prosze o odpowiedz i przepraszam, jesli komus to sie moze wydawac za glupie pytanie:P

Pzdr

http://forum.joomla.pl/forum/showthread.php?t=1372&highlight=atrybut tutaj niby cos jest, ale nie bardzo jasno. tym sposobem udalo mi sie jedynie przypisac atrybuty aby klient mogl wybrac np to czy samochod ma miec 4 kola czy 5,6 i dodac do koszyka wybrana opcje;)

A ja chcialbym aby to bylo w formie formularza (jak juz wspomnialem) i zeby bylo na "twardo " dopisane do produktu, ze samochod ma procz ceny np 5 kol i wtedy wyszukiwanie zaawansowane; szukam samochodu o cenie do 10tys, o 5 kolach.