PDA

Zobacz pełną wersję : Mavick Thumbnails komercyjnie



Jdwind
01-12-2009, 13:41
Witam, czy używa ktoś komercyjnie tego dodatku? W Joomla! 1.0x był darmowy joogadgets, tutaj chyba trzeba by zakupić skrypt Highslide js.

trzepiz
01-12-2009, 13:45
Cześć @Jdwind,

przecież nikt ci nie każe używać Highslide, chyba że akurat tego potrzebujesz. Tak czy inaczej Highslide wg. licencji możesz wykorzystać na stronach niekomercyjnych (szkoła, witryna prywatna., i wszędzie tam gdzie strona nie ma charakteru "zarobkowego")

Jeśli potrzebujesz go komercyjnie to przecież 29$ to nie jest dużo.

Jdwind
01-12-2009, 15:46
Cześć, nie tyle potrzebuję, co podoba mi się jego działanie, funkcjonalność i prostota, a chciałbym być w porządku i nie udawać, że strona, którą robię "nie jest komercyjna... chyba? bo tak mi się wydaje..." :). Chyba, że jest coś podobnego w działaniu, ale szukałem i nie znalazłem nic takiego. BTW widziałem już kilka fajnych dodatków, których cena nie jest zaporowa, ale jakoś płatności w obcej walucie to dla mnie jeszcze problem, nie wiem jak najlepiej tego dokonywać. Najlepiej, jakby można było złociakami zapłacić.

KYCu
01-12-2009, 15:52
@Jdwind, polecam PayPal :) niegdyś serwer opłacałem, który był w USA.

trzepiz
01-12-2009, 22:14
zgadza się PayPal - chyba najszybciej. Oczywiście musisz mieć kartę kredytową albo jeśli masz np: Mbank (debetowa) to piszesz wniosek o kartę do płatności elektronicznych i tyle ..

KYCu
01-12-2009, 22:58
piszesz wniosek o kartę do płatności elektronicznych i tyle ..
Mam konto w inteligo, w PayPal nawet karty płatniczej nie musiałem rejestrować w ich systemie aby robić przelewy na zagraniczne konto.

Jdwind
02-12-2009, 00:06
No właśnie też mam Inteligo. Natomiast byłem dzisiaj w banku u siebie, żeby "na żywca" przelew puścić, to mi pani powiedziała (było jakieś 15 minut do zamknięcia banku), że da się, ale musiałbym formularz wypełnić, a ona musi poszukać ile wynoszą opłaty i dzisiaj to już nie zdążę... Zapytałem się jej tylko, czy wie, że już mamy XXI wiek i jesteśmy w Europie, a nie w "jewropie" i poszedłem.