PDA

Zobacz pełną wersję : Powiadamianie o nowym artykule administratora/redaktora/wydawcę



KlientZI
02-12-2009, 08:46
Witam,

Czy jest jakiś dodatek, który wysyłał by maila:
- z informacją DO REDAKTORA, że został stworzony nowy artykuł przez AUTORA (lub ostatecznie do Głównego administratora) i tym samym musi go sprawdzić ....
- z informacją DO WYDAWCY, że został stworzony nowy artykuł przez REDAKTORA (lub ostatecznie do Głównego administratora) i tym samym musi go sprawdzić ....
itd.

Artykuły na stronie będą pisać autorzy/redaktorzy/wydawcy - i każdy kolejno będzie sprawdzał napisany artykuł i dobrze by było jakby byli oni informowani mailowo w sposób jaki napisałem wyżej.

Zaznaczam, że w kontaktach dodałem użytkowników i powiązałem ich z kontami użytkownika.

UWAGA - PISANIE ARTYKUŁÓW I ICH SPRAWDZANIE PRZEZ UŻYTKOWNIKA NADRZĘDNEGO BĘDZIE ODBYWAĆ SIĘ PRZEZ FRONTEND

Joomla 1.5.14

pyziak
02-12-2009, 12:02
Coś mi się wydaję, że do Głównego admina to jest wysyłana taka informacja.

KlientZI
02-12-2009, 12:15
Niestety nie - już testowane.

Pozakładani użytkownicy - Autor/Redaktor/Wydawca oraz Główny administrator. Dla wszystkich są pozakładane maile. Konta te są powiązane z Kontaktami (Kontaktem danej osoby).

Artykuły były już pisane przez Autor/Redaktor/Wydawca i niestety żadne maile nie przychodzą do Administratora.

pyziak
02-12-2009, 12:21
u mnie jeżeli napisze 'Wydawca' bo tylko takie osoby posiadam, to ja jako Administrator dostaje email z powiadomieniem o nowym artykule, tylko oczywiście wydawca ma uprawnienia do publikacji, może właśnie temu dostaję, że artykuł jest opublikowany.

Jola
02-12-2009, 19:20
Witam,
jeśli artykuł jest dodawany od frontu, powiadomienie mailem jest wysyłane do użytkowników, którzy w konfiguracji swojego konta pole Powiadomienie mają ustawione na Tak