PDA

Zobacz pełną wersję : Nie można zalogować się od forntu



jjarro79
02-12-2009, 12:09
Witam,

Przekopałem całe forum i nie znalazłem rozwiązania do mojego problemu.

Od wczoraj mam brak możliwości logowania się od frontu. Po wpisaniu użytkownika i hasła, strona zostaje przekierowana do strony głównej (startowej) bez skutku pożądanego ( czyli jako niezalogowany ). Nie ma znaczenia czy w formularz zostanie wpisany prawidłowy użyt. i hasło - zawsze kieruje na 'startową', bez błędów i komunikatów o poprawym/niepoprawnym logowaniu.

Co już zrobiłem:
Podmieniłem już pliki mod_login oraz com_user
Pliki cache wyczyszczone.
Mysql także błędów nie znalazł.Może ktoś spotkał się z tym problemem i go rozwiązał ? Proszę o pomoc.

Nadmienię, iż można logować się do zaplecza.

Wersja: Joomla 1.5.14
serwer: CBA

nikszal
02-12-2009, 13:41
Ustawiłeś adres strony po zalogowaniu?

Może to problem z hostingiem? Zapytaj administratora cba.pl!

jjarro79
02-12-2009, 13:54
Tak adres strony po zalogowaniu i wylogowaniu został ustawiony.

Jeśli chodzi o hosting jest ok na bank. Mam na tym samym koncie utworzone dwie subdomeny, na których są serwisy także na J!, na nich wsio buczy.

Jola
02-12-2009, 18:52
Witam,
włącz raportowanie błędów w panelu administracyjnym strony.

jjarro79
02-12-2009, 23:06
Poradziłem sobie ;)
Wybiórcza zmiana tylko plików wymienionych wyżej, nie mogła pomóc.
Pytanie czemu ?
Trafnie to określił Zwiastun w jednym z postów "...śrubki wymienia się w maszynce do mięsa..."
Do rzeczy,
podmieniłem wszystkie pliki z 'czystej' instalki prócz pliku configuration.php - pomogło :) , na jak długo ? okaże się :D

Rozwiązanie może było pójściem na skróty, ale sprawa wymagała szybkiej reakcji.

Pozdrawiam forumowiczów

binjo
27-09-2010, 18:51
Witam,

Mam dość podobny problem więc nie będę zakładał nowego tematu.

Jestem nowy w Joomla, postanowiłem się pobawić. Zainstalowałem, wszystko było zielone że OK. Stronka się odpala. Tylko, że mam od początku big problem.

Mogę się zalogować do panelu admina ale jak próbuję się logować do konta, zwyczajnie z głównej strony to nie ma żadnego efektu (tak jakbym tylko odświeżył stronę i to wszystko).

Próby robione tym samym uzytkownikiem.
1) Logowanie do panelu admina - Działa
2) Logowanie do konta z poziomu głownej strony (domyslna strona Joomli po instalacji) - nie działa, efekt "odświeżenia" strony i nie wyświetla usera nawet na liście zalogowanych
3) Logowanie do konta przy uzyciu zlych danych - Działa (pokazuje standardowy komunikat na czerwono, ze zle dane).

Pozdr.

EDIT:
Nie wiem czy to o to chodziło ale ponownie zreinstalowałem Joomle i chyba wcześnie zrobiłem to w ten sposób, że instalowalem z adresu: WWW.domena.pl a potem wchodzilem przez domena.pl
Teraz instalowalem poslugujac sie domena.pl i wchodze przez domena.pl i wszystko dziala.