PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd przy wczytywaniu pliku przez media



Pawełek
02-12-2009, 22:31
Przy próbie uploadu pliku (kofiguracja->media->rozpocznij wczytywanie) na serwer dostaje błąd w przeglądarce.

"Firefox nie jest w stanie otworzyć tego adresu, ponieważ protokół "undefined" nie jest przypisany do żadnego programu."

Jak można rozwiązać ten problem, albo na czym on polega.

zwiastun
05-12-2009, 00:37
Użyj po prostu innej przeglądarki. Nie wiadomo, co masz w tym, Firefox...

zyweriusz
07-12-2009, 16:20
Witam,mam identyczny problem. Nie jest to niestety tylko związane z FF, ale prawdopodobnie z niewłaściwą konfiguracją. Ale żeby to rozwiązać.. za nowy jestem. W IE pojawia się taka niezwykła ścieżka: <nazwa strony>"/administrator/:///msw/administrator/index.php?option=..."

Jakieś pomysły do rozwiązania?
Wiem tylko, ze upload nie działa.

---------------------------------------------------------------------------------------

Rozwiązałem problem sam - tak to jest z nowicjuszami, ze zadają czasami "trudne" pytania.
Problemem okazała się ta linia w configuration.php: var $live_site

Pozdrawiam

funiooo
28-12-2011, 10:26
Witam,mam identyczny problem. Nie jest to niestety tylko związane z FF, ale prawdopodobnie z niewłaściwą konfiguracją. Ale żeby to rozwiązać.. za nowy jestem. W IE pojawia się taka niezwykła ścieżka: <nazwa strony>"/administrator/:///msw/administrator/index.php?option=..."

Jakieś pomysły do rozwiązania?
Wiem tylko, ze upload nie działa.

---------------------------------------------------------------------------------------

Rozwiązałem problem sam - tak to jest z nowicjuszami, ze zadają czasami "trudne" pytania.
Problemem okazała się ta linia w configuration.php: var $live_site

Pozdrawiam

A co dokładnie miałeś nie tak w tej linii??? Mam ten sam problem i chyba już wszystkie opcje przerobiłem i poprawy nie widzę :(

Gall Anonim
28-12-2011, 10:29
Konkretnie to pewnie nie miał nic - a tam ma być twoja domena z przedrostkami - temat zawartości var $live_site jest opisany na forum wielokrotnie więc zapewne nie będzie dla ciebie problemem skorzystanie z szukajki i odnalezienie go.