PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam 1-2 osób do projektu portalu w Joomla 1.5.x !



CaRgO24
03-12-2009, 18:08
Szukam 1-2 osób do projektu portalu w Joomla 1.5.x z bardzo dobrą znajomością tego wspaniałego CMS'a. Nie mogę zaoferować nic w zamian jedynie nabycie nowego doświadczenia i pracę przy ciekawym projekcie.
Wszystkie zainteresowane osoby proszę o kontakt na e-mail:
biuro.newsolutions@gmail.com lub gg: 912675 oraz SMS 600972409

Pozdrawiam,
CaRgO24

moje
03-12-2009, 18:11
To jeszcze napisz czego ten projekt dotyczy? Nikt przy zdrowych zmysłach tak w ciemno się nie zgłosi.

CaRgO24
03-12-2009, 18:52
Niestety nie mogę. Zainteresowanych proszę o kontakt j/w ponieważ tylko osobom zainteresowanym mogę udzielić konkretnych informacji.
Pozdrawiam

nikszal
03-12-2009, 18:55
Ojjjj, coś mi się widzi, że będą tam jakieś nielegalne treści, skoro to taka tajemnica.

CaRgO24
03-12-2009, 19:00
Nie nielegalne tylko zwyczajnie boję się żeby zbyt wiele osób nie chciało ukraść pomysłu.

PeFik
04-12-2009, 13:05
to może każ im podpisywać umowę NGO ?


bardzo dobrą znajomością..... w zamian jedynie nabycie nowego doświadczenia
Moim zdaniem nikt o rozsądny nie powinien się udzielać, bo z tego co widzę zysk będziesz za jakiś czas miał tylko ty?
Poza tym profesjonaliści nie mają czasu na głupoty, więc zgłoszą się do ciebie oszołomki co przeczytali 1-2 książki i już wszystko wiedzą.

nikszal
04-12-2009, 13:22
... bo z tego co widzę zysk będziesz za jakiś czas miał tylko ty?
Poza tym profesjonaliści nie mają czasu na głupoty, więc zgłoszą się do ciebie oszołomki co przeczytali 1-2 książki i już wszystko wiedzą.
... wiedzą, ale nie powiedzą. A tak poważnie - nie na miejscu jest propozycja współpracy nad projektem komercyjnym, mającym przynosić zysk "w zamian jedynie nabycie nowego doświadczenia i pracę przy ciekawym projekcie". Murzyn zrobił swoje. murzyn może odejść.

CaRgO24
04-12-2009, 15:49
Tylko, że żadnej gwarancji na to że portal odniesie sukces nie ma i nie będzie więc nie sztuką jest komuś zaoferować złote góry a później powiedzieć "przepraszam, tak wyszło" Jeżeli były by z tego jakieś zyski to zapewniam, że ja nie należe do osób które zapominają o ludziach którzy mu pomogli i każdy kto pomógł przy projekcie otrzymał by zapłate,ale poprostu nie chce nic oferować z góry bo sam nie wiem czy coś z tego wyjdzie choć to nowatorski pomysł i jest tylko jeden portal zbliżony do tego co sam planuje.

zwiastun
05-12-2009, 00:47
Nie będę wycinać tych wiadomości - jednak następnym razem proszę o powstrzymanie się od niepotrzebnych komentarzy. @CaRg024 napisał jasno, zgłoszą mu się przedszkolaki, to wybierze spośród przedszkolaków - jego problem :) Kontakt do siebie podał.

CaRgO24
05-12-2009, 02:18
Dokładnie:) Początkujący nie jestem więc będe wiedział z kim mam do czynienia, a poza tym nie koniecznie musze kogos wybrać. Po prostu za dużo jak na jedną osobę i tyle:P