PDA

Zobacz pełną wersję : Ustawienie pozycji strony



DobleYou
03-12-2009, 20:00
Witam. Mam problem odnośnie mojej witryny. Przeniosłem całą zawartość strony na inny komputer z zainstalowaną joomlą. Sporządziłem kopię całej witryny JooomlaPacki'em. Na drugim komputerze zapisałem ta kopię i wszystko mi działa poza pozycją strony. Otóz moja strona powinna posiadać tło,tzn. strona z artykułami wyświetla mi się na środku, a bo bokach jest tło.Jednak teraz po przeniesieniu tej strony tło zniknęło, bo cała strona wyświetla się na całym ekranie zasłaniając w ten sposób tło które miałem bo bokach. Nie wiem co może być tego przyczyną skoro zrobiłem kopię całej witryny. Oczywiście robię ją lokalnie.Jeśli ktoś może mi pomóc proszę o odpowiedź..

nikszal
03-12-2009, 20:09
Porównaj arkusze css w obu instalacjach.

DobleYou
03-12-2009, 20:47
Ale zrobiłem kopie całej witryny więc nie wiem dlaczego miały by być różnice w CSS...

Bazyl
03-12-2009, 20:51
Jeśli wiesz lepiej, po co pytasz?

nikszal
03-12-2009, 20:52
Bo w czasie pakowania plików tekstowych mogą przytrafić nieoczekiwane niespodzianki. Porównanie chociażby wielkości plików nie zajmuje wiele czasu. Zrób to w TC, bo on wyświetla dokładną wielkość plików.

DobleYou
04-12-2009, 18:40
Sprawa się prawie rozwiązała, bo wyświetla mi już tło ale tylko połowę tego co powinno być. Dodam,że nic nie robiłem, samo się to niby ustawiło, tylko,że nie do końca tak jak chciałem. Podejrzewam,że może to być wina przeglądarki..bo nic więcej mi nie przychodzi do głowy..