PDA

Zobacz pełną wersję : Modyfikacja menu



woonski
05-12-2009, 00:18
Witam,

czy jest możliwość umieszczenia jednej pozycji menu z prawej strony? Standardowo menu zaczyna się od strony lewej, jednak potrzebuję (hmm, że tak powiem) odseparować jedną pozycję dlatego pomyślałem, aby wrzucić ją z prawej strony. Czy jest to osiągalne?

Pozdrawiam

zwiastun
05-12-2009, 01:19
Jest. Ale chyba mocno przesadzasz z takim pytaniem. Nie jesteś przecież nowicjuszem. Na czym polega trudność? Tworzysz menu, dodajesz jedną pozycję, ustawiasz moduł menu po prawej stronie.

woonski
05-12-2009, 14:55
Jest. Ale chyba mocno przesadzasz z takim pytaniem. Nie jesteś przecież nowicjuszem. Na czym polega trudność? Tworzysz menu, dodajesz jedną pozycję, ustawiasz moduł menu po prawej stronie.

W sumie faktycznie, nie pomyślałem o tym żeby stworzyć drugie menu. Jednak w moim przypadku to i tak na nic się zda. Posiadam szablon, w którym do górnego modułu odpowiedzialnego za menu można wsadzić tylko jedno menu (ustawia się to w opcjach templatki). Będę musiał ten moduł trochę skrócić i obok wsadzić swój moduł z takimi samymi klasami. Wtedy będę mógł użyć drugiego menu na górnej belce. Innego wyjścia nie widzę :(

woonski
05-12-2009, 15:30
Oki, właśnie tak sobie z tym poradziłem. W sumie dzięki za nasunięcie pomysłu, cały czas się głowiłem z jednym menu, a rozwiązanie było takie proste ;)