PDA

Zobacz pełną wersję : [500] Internal Server Error przy składaniu zamówienia



Samanta
06-12-2009, 13:07
Witam,

Niestety na forum nie znalazłam informacji o pojawieniu się błędu akurat w tej konkretnej sytuacji jak u mnie.


[500] Internal Server Error : Wewnętrzny błąd serwera

Wewnętrzny błąd serwera (np. zawieszenie programu CGI) lub błąd konfiguracji. Proszę skontaktować się z administratorem webmaster@zatrzymaj.nazwa.pl i poinformować go o czasie pojawienia się błędu wraz z podaniem innych informacji, które mogły być przyczyną błędu.

Przy złożeniu pierwszego zamówienia nie ma problemu wysyła się potwierdzenie na maila do admina i do klienta. Ale jeśli zaraz po złożonym zamówieniu Klient znowu zakupi jakiś towar, to już niestety wiesza się na ostatniej stronie składania zamówienia, czyli dokładnie jakby wiesza się na wysyłaniu poczty i wyskakuje błąd. Adres strony to www.zatrzymajczas.net. Ktoś pomoże?

Samanta
06-12-2009, 13:47
Już sobie poradziłam, temat nieaktualny, dzięki

zwiastun
06-12-2009, 13:53
Nie gniewaj się, ale kogo to obchodzi, ze sobie poradziłaś? Zgłosiłaś problem, znalazłaś rozwiązanie, to je opisz! Innym też może się przytrafić.

Samanta
06-12-2009, 19:11
Sorry, po prostu nie bardzo jest się czym chwalić i może zbyt szumnie nazwałam to "rozwiązaniem". Początkowo myślałam, że to jest z powodu zamówień, które następują zbyt szybko po sobie, co by było sporym kłopotem. Jednak to nie o to chodzi, po prostu po złożeniu zamówienia, nie może pojawić się zamówienie na ten sam produkt od tego samego klienta. Wtedy pojawia się ten błąd. Trochę sprawa się wyjaśniła, ale jak widać nie do końca... Pozostaje pytanie, co jeśli klientowi po zakupie przypomni się, że jednak jeszcze jedna sztuka by się przydała?

zwiastun
06-12-2009, 19:17
"Teoretycznie" powinien zwiększyć ilość w koszyku...

Samanta
10-12-2009, 13:25
Niestety, legły moje teorie, błąd pojawił po prostu przy zwykłym złożeniu zamówienia, przy jego finalizacji, ktoś ma jakiś pomysł co z tym fantem zrobić :(?