PDA

Zobacz pełną wersję : Docman problem po przeniesieniu



eman
06-12-2009, 20:45
Witam. Problem pojawił się w momencie gdy byłem zmuszony przenieść docmana z jednej Joomli na drugą.

zrobiłem to tak na nowej stronie zainstalowałem komponent docman 1.4 stable potem skopiowalem ze starej strony docmana (też 1.4 stable) zastępując te pliki z świeżej instalacji tymi ze starego serwera (chodziło w sumie tylko o spolszczenie)

następnym krokiem było eksportowanie bazy msql ze starego serwera ale tylko zapytań docmana rzecz jasna i importowanie do nowego serwera operacja przebiegła pomyślnie nie zwróciło żadnych zapytań.

I wszystko było ok ale

1 problem pojawił się już w momencie gdy nie przypisało mi dokumentów do kategorii po prostu były osierocone... z tym poradziłem sobie recznie dodałem kategorie i po kłopocie

2 problem wygląda tak :


Fatal error: Call to undefined method mosDMDocument::_formatLink() in /home/eman/public_html/plugins/docman/standardbuttons.php on line 46


taka strona pojawia się przy próbie kliknięcia na kategorie ktora ma mnie odesłać do zasobów docmana ;/

wie ktoś o co chodzi?

zwiastun
06-12-2009, 21:16
Włączyłeś tryb Legacy? (pewno tak, ale lepiej się upewnić)

eman
06-12-2009, 21:22
tryb Legacy ON

:( przeraża mnie myśl o dodawaniu wszystkiego od nowa ;/

zwiastun
06-12-2009, 21:26
Spokojnie:
1. Dane docmana są w kilku tabelach docmana i w tabeli #_categories
2. Zrób sobie zrzut bazy danych (przynajmniej tych tabel), odinstaluj docmana i zainstaluj raz jeszcze. Zobaczysz, co z tego wyjdzie.
3. Jeśli problem się nie rozwiąże, daj znać na PW.

eman
06-12-2009, 21:33
UFF Wielkie dzięki Zwiastun , człowiek w panice nie myśli racjonalnie a czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze :)

odinstalowałem docmana i usunąłem katalogi z ftp . bazę danych zostawiłem..
zainstalowałem od nowa i wszystko gra :)

jeszcze raz dziękuje :)