PDA

Zobacz pełną wersję : zmieniajace sie zdjecia w module i/lub artykule



jakub303
06-12-2009, 23:48
witajcie,

czy istnieje jakies proste narzedzie ktore pozwoli mi stworzyc prosty pokaz zdjec w swf albo i nie (bo byc moze sa lepsze rozwiazania?), ktore bede mogl zamiescic w jednym z modulow mojego template oraz zamiast zwyklego zdjecia w artykule.

poprzez pokaz zdjec rozumiem zmieniajace sie plynnie co kilka sek. zdjecia, bez zadnych guzikow, ramek, dzwieku, i powtarzajace sie non stop. znalazlem kilka programikow ktore rzekomo takie slideshows robia ale ona produkuja ramki, guziki, obrazki, mozliwosc sterowania zdjeciami juz w pliku finalnym, i inne szmery bajery ktorych nie chce. moj pokaz zdjec ma byc nieedytowalny dla uzytkownika witryny, jedyne co ma robic to sie wyswietlac i uzytkownik nie moze nic w tym pokazie kliknac/zmienic.

dziekuje i sorry za moze laickie pytanie ale po 3h z googlem zglupialem bo nic nie potrafie znalezc.
kuba

nikszal
07-12-2009, 00:02
A tu zagłądałeś (http://extensions.joomla.org/extensions/photos-a-images), czy już czasu zabrakło?

jakub303
07-12-2009, 00:09
jasne, od tego zaczalem, tylko ze te wszystkie extensions maja domyslnie wlaczone bajery ktorych nie moge zaakceptowac, czyli ramki, guziki, unuszace sie miniaturki zdjec, mozliwosc sterowania przeplywem zdjec, etc.

Jdwind
07-12-2009, 00:33
Otóż i właśnie to się nazywa testowanie rozszerzeń. Zainstaluj kilka, wybierzesz te, które Ci odpowiadają i problem rozwiązany. :)

jakub303
07-12-2009, 16:11
nie rozumiem skad ta zlosliwosc. napisalem przeciez wyraznie ze nie znalazlem extension ktora odpowiadalaby moim zapotrzebowaniom. jesli znasz takowa prosze podziel sie ta informacja a nie madrz sie w temacie o ktorym nie masz wiecej niz ja informacji.

zwiastun
07-12-2009, 16:27
Jaka złośliwość?
Na testowym serwerze (np. lokalnie) instalujesz nawet i 20 różnych i wybierasz, co Ci odpowiada. Zadanie do wykonania w 1-2 godziny, a na odpowiedź możesz czekać jak na Godota.