PDA

Zobacz pełną wersję : JFolder::folder: Path is not a folder - o co chodzi ?



szopik
07-12-2009, 10:55
Witam, po wejściu do Media, lub podczas dodawania obrazka do artykułu wyświetla mi się taki błąd " JFolder::folder: Path is not a folder ", niestety nie znalazłem rozwiązania problemu. Ten błąd pojawił się nagle, nic nie było zmieniane czy instalowane :/

nikszal
07-12-2009, 11:03
Wróżki są na urlopie. Nikt nie wie, jaką masz galerię, na jakim serwerze, w jaki sposób skonfigurowanym, jakie masz prawa do katalogów. Ogólnie kłania się pomocnik pisania postów.

Jola
07-12-2009, 18:29
Witam,
wygląda na to, że ustawiona ścieżka do katalogu z grafikami (Konfiguracja witryny->System->Media) nie jest folderem. :)

szopik
08-12-2009, 09:31
Hmm ale jak folder może nie być folderem ? Katalog z grafikami mam standardowy images/stories, Katalog z mediami również images, Najdziwniejsze jest to że ządna zmiana nie byłą dokonana konfiguracja serwera również nie uległa zmianie :/ Nie bardzo wiem czego szukać i gdzie grzebać. Katalogi mam ustawione na 755 ale zawsze tak były ustawione.

szopik
04-01-2010, 09:36
Witajcie, okazało się że problem był banalny, jeden z użytkowników tworząc folder na ftp dodał przy nazwie folderu spacje na końcu to spowodowało że w TC nie dało się go usunąć i jednocześnie spowodowało wyświetlanie alertu w Joomli, najprostsze rzeczy są najtrudniejsze ;P