PDA

Zobacz pełną wersję : zrzut artykułu do PDF - błąd



coliberek1
07-12-2009, 20:47
Witam, mam taki problem , ze po kliknięciu na ikone PDF pojawia się błąd dotyczacy JComments 2.1.0.0 :


Fatal error: Call to undefined method $„Ö|DŞc°Ú©|ä‡DŞc::[Ă$đ2() in /usr/local/apache/www/htdocs/.../components/com_jcomments/jcomments.php on line 252

Tam jest :
$document->addHeadLink($link, 'alternate', 'rel', $attribs);
Poszlam do tej linii i dla próby wzięłam ją w komentarz i wtedy pojawia się inny błąd:


TCPDF error: Unsupported image type: php?option=com_jcomments&task=captcha&tmpl=component&ac=47662

Szkoda mi trochę tego komponentu , bo jest fajny i najbardziej mi się podoba ze wszystkich komp. komentarzy - przetestowalam większosc ze strony extensions... Moze akurat jest jakas opcja , zeby ten problem rozwiązac?
---------------------------------------------------- dalej sprawy nie rozgryzlam i jeszcze dodam , że phocapdf generuje taki sam błąd, czyli ten o linii 252

coliberek1
16-12-2009, 01:05
Hmm, ktos mi podpowiedzial że ten błąd

TCPDF error: Unsupported image type: php?option=com_jcomments&task=captcha&tmpl=component&ac=47662
może sugerować , że "nie może" odczytać captcha... Mam wylączyć CAPTCHA i włączyć ponownie, a do tego sprawdzic jaki typ pliku jest tam generowany.

Szukalam trochę (może i mało cierpliwie tym razem ) ale...gdzie w Joomli szukac tego/tej captcha ?