PDA

Zobacz pełną wersję : Kolejny Problem z Instalacją Joomli



KomarX
27-07-2006, 19:54
Siemka mam problem z instalacją joomli :) a wienc tak wchodze na swoją strone www.humor.fani.pl no i oczywiscie kreator instalacji ok dalem Polski na dole zowu Polski i jade z ciekawosci na dol no i powiedzcie mi co zrobic z tym montem- PHP: wersja >= 4.1.0 Tak - - obsługa kompresji zlib dostępne - - obsługa XML dostępne - - obsługa MySQL dostępne configuration.php zapisywanie niemożliwe
W tym przypadku możesz kontynuować instalację. Gdy proces instalacji zostanie zakończony, kreator instalacji wyświetli wszystkie zmienne konfiguracyjne.
Skopiujesz je do pliku configuration.php i prześlesz na serwer do głównego katalogu. Katalog tymczasowy /tmp, zapisywanie niemożliwe
i jeszcze z tym
Ustawienie Zalecane Bieżące Safe Mode:: OFF: ON
Display Errors:: ON: ON
File Uploads:: ON: ON
Magic Quotes GPC:: ON: ON
Magic Quotes Runtime:: OFF: OFF
Register Globals:: OFF: OFF
Output Buffering:: OFF: OFF
Session auto start:: OFF: OFF
i z tym :
Ustawienie Zalecane Bieżące allow_url_fopen OFF ON short_open_tag OFF ON post_max_size 8M 4M upload_max_filesize 2M 2M default_socket_timeout (in sec.) 30 60 max_execution_time (in sec.) 30 30prosze was jak to zmienic pomuzcie :D:D

webmario
27-07-2006, 21:48
Z tego co napisałeś to pierwszy wniosek, zmień serwer. A po za tym za dużu nie potrzebnie się rozpisałeś, skoro dałeś link, w którym wszystko widać;) Jeżeli są błędy przy pierwszym kroku (takich ja przynajmniej nie miałem) to wina serwera lub tpn. Daj informacje, gdzie chcesz to instalować lub inne zmienne:)