PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie dodatek aby zarządzać użytkownikami i treścią ?



color1
08-12-2009, 23:57
Witam, robię stronkę dla ok setki użytkowników i chciałbym aby każdy użytkownik posiadał PO ZALOGOWANIU m.in. dostęp do swojego (wyłącznego) artykułu/grupy artykułów w dziale 'moje konto' (będzie to lista należności, korespondencja imienna, komunikaty, i takie tam... możliwe że dodatkowo lista plików zgromadzona gdzieś na serwerze). Proszę o podpowiedź, jakie dodatki komponenty najlepiej będą się do tego nadawać ? Tylko zaznaczam, że zalogowany użytkownik powinien widzieć tylko swoje dane, a nie innego użytkownika.

Z góry dziękuję.

moje
08-12-2009, 23:59
A do czego konkretnie ma to służyć?

To może być jakiś dodatek społecznościowy chociaż nie wiem czy któryś ma te wszystkie funkcje.

color1
09-12-2009, 00:57
A do czego konkretnie ma to służyć?

To może być jakiś dodatek społecznościowy chociaż nie wiem czy któryś ma te wszystkie funkcje.

Raczej nie społecznościowy. Ma to być witryna spółdzielni mieszkaniowej, chciałbym aby użytkownicy po zalogowaniu mieli dostęp do swoich kont (aktualne rozliczenia czynszu, komunikaty, ogloszenia typu "jeden do wszystkich', formularzy innych niż te publicznie dostępne).

No i oczywiście chodzi o to, aby z zaplecza tym zarządzać/administrować (każdy zalogowany użytkownik miałby dostęp niejako do swojego katalogu domowego, a dokładniej strony z artykułem i umieszczonymi tam indywidualnymi danymi...)

moje
09-12-2009, 12:45
A więc dodatek społecznościowy, do zarządzania kontem, co do treści indywidualnych to wykorzystać i ewentualnie zmodyfikować dodatek do wysyłania prywatnych wiadomości, co do treści "dla wszystkich", to artykuły w Joomla. Jeśli te rozliczenia czynszu miałby być w formie plików do pobrania, to jeszcze dodatek do pobierania plików.

Możesz też użyć noixACL, każdemu użytkownikowi przypisać dany dział (kategorię), w którym będą prywatne wiadomości, osobny dział (katalog) z plikami do pobrania, dodatek do wysyłania prywatnych wiadomości.

Możesz też użyć i zmodyfikować dodatku do zarządzania projektami, posiadają one odpowiednie ustawienia, do zarządzania prawami dostępu (kto co widzi), możliwość przechowywania plików, wysyłania prywatnych wiadomości.

color1
09-12-2009, 15:09
Możesz też użyć i zmodyfikować dodatku do zarządzania projektami, posiadają one odpowiednie ustawienia, do zarządzania prawami dostępu (kto co widzi), możliwość przechowywania plików, wysyłania prywatnych wiadomości.

Dzięki, a czy mógłbym prosić jeszcze o podanie nazw tych dodatków ?