PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuł na stałe zamiast menu



muph19
09-12-2009, 09:50
witam panów i panie... mam takie pytanie jak w tytule ale pokolei.:

wiec tak mam sobie stronke joomla 1,5,x wxszytsko ładnie pięknie po lewej mam 2x menu rózne odnośniki do artykułów a po prawej chciałbym w miejscu modułu menu <wstawić artykół gdzie bede sobie dodawał bannery innych firm z przekierowaniami do ich stron... czyli wymyśliłem sobie to tak moduł menu ale zamiast linków poprostu załadowany artykół gdzie dodawac bede sobie bannery z linkiem do ich stron... jest taka możliwość? napewno jest... pomóżcie.... gdyż... strone bedie obsługiwac osoba która bedzie sobie w notatniku pisała jak co zrobić... więc musi to być wiare proste

ps... jeżeli nie ten dział prosze o przeniesienie..jeżeli było to z góry przepraszam ale nawet niewiem jak to nazwać szukając

sunpietro
09-12-2009, 10:16
jest coś takiego jak moduł bannerów w Joomla :]
a jeśli nie chcesz z tego korzystać to zawsze możesz skorzystać z mod_custom i nie musisz tworzyć artykułu.

muph19
09-12-2009, 10:43
modół banerów ok... fajna sprawa... tyle że niewiem gdzie ustawić odnośnik do strony... bo z tego co zrozumiałem wstawiam modół banerów ustawiam gdzie maja być... do tego wskazuje katalog i lambada... o to mi chodzi tyle że te bannery musza byc linkiem do stron innych producentów np.

nikszal
09-12-2009, 11:04
Zajrzyj do modułu banerów, to się dowiesz, że prócz wskazania pliku graficznego nalezy jeszcze wpisać adres docelowy.

moje
09-12-2009, 12:22
Możesz skorzystać z modułu reklamy, a samymi reklamami (graficznymi i nie tylko) zarządzasz z panelu administracyjnego.