PDA

Zobacz pełną wersję : Szerokość artykułów



szymonsct
09-12-2009, 17:20
Witam

Mam problem z szerokością artykułów, a konkretnie chodzi o to że ucina mi prawą część tekstu, nie wiem dlaczego tekst artykułu nie jest właściwie "zawijany " tylko część jest jakby pod prawym menu tu link (http://caterbau.com)do mojej strony. Bardzo proszę o pomoc i .. wyrozumiałość :)

moje
09-12-2009, 17:32
Jeśli ten tekst był skopiowany skądś do Joomla, to do tego służy przycisk Wklej z Worda, niezależnie skąd kopiujesz ten tekst (czy to word czy inna strona).
Poczytaj o tym na forum.

nikszal
09-12-2009, 18:10
Kolego - wraz z tekstem, pewnie nieopatrznie skopiowałeś skrypt js i on Ci kaszani układ.

szymonsct
09-12-2009, 19:23
hmm tekst przekleiłem do worda i nawet do notatnika i wklejałem go normalnie a także bezpośrednio do edytora HTML - za każdym razem jest tak samo. co to może być ?!?
P.S. gdzie jest przycisk "Wklej z Worda" ?

szymonsct
09-12-2009, 19:27
jeszcze jedno, na samym dole pod dwoma artykułami mam jakieś 's' nie wiem skąd się to wzięło - w zasadzie jest od początku - czy to jest błąd templatki - gdzie tego 's' szukać by je wywalić, co do "uciętego" tekstu to również myślę że to może błąd templatki, jak myślicie ?

nikszal
09-12-2009, 19:29
Włącz tryb rozszerzony edytora Tiny lub doinstaluj edytor JCE. Szukaj w nich ikony z literą W.

A ta fotkę "strona w budowie' gdzie zassałeś. Może tam jest skrypt?

szymonsct
09-12-2009, 19:36
fotke tylko pod linkowałem tymczasowo -- nie jest na moim serwerze - w templatce mam prarametr "template width" - zwiększyłem go trochę i jest OK , wcześniej go zmniejszałem i wygląda na to że nie można zejść poniżej pewnej szerokości (970px) - także w tym temacie chyba wszystko, zastanawia mnie tylko to 's' - jak je usunąć i skąd się wzięło - to już pewnie sprawa na inny temat, ale gdyby ktoś wiedział to proszę o pomoc.
Dziękuje za wyjaśnienie odnośnie przycisku "word" zainstaluje sobie ten JCE edytor.

nikszal
09-12-2009, 19:42
To 's' masz w kodzie szablonu, przed zamykającym div-em

</table>
</div>
s</div>
</div>
</div>
<div class="clear"></div>
<div class="clear"></div>
<div id="bottom">

morphic
09-12-2009, 23:10
No i właśnie tak to jest z gotowymi szablonami :/

nikszal
09-12-2009, 23:13
Litera 's' nie była widoczna pod artykułem w szablonie ja_purity. Nawet podałem Ci miejsce, w którym 'ktoś' ją wpisał. Wystarczyło ją usnąć.

szymonsct
10-12-2009, 14:27
nikszal jesteś wielki - dzięki bardzo za pomoc