PDA

Zobacz pełną wersję : Komunikat o błędzie logowania do virtuemart sie nie pojawia.



Tonic1975
09-12-2009, 20:02
Joomla 1.5.15 VirtueMart 1.1.4 (zainstalowany (mod_virtuemart_login)
Podczes logowania do sklepu nie wyświetla komunikatu o błędzie tylko przekierowuje na stronę główna sklepu (tak jak podczas wylogowywania). Nie wiem czy gdzieś po drodze nie popełniłem takiej konfiguracji czy też moje Joomla i VM źle działaja. Dodam, że w przeciwieństwie do witryny podczas logowania do zaplecza Joomla takowa informacja ("Podana przez Ciebie nazwa (login) lub hasło zawiera błąd. Proszę, spróbuj ponownie.") się pojawia. Z góry dziekuję za wszystkie informacje i sugestie odnośnie konfiguracji.

Tonic1975
09-12-2009, 22:06
Wystarczyło wpisać do własnej templatki krótkie polecenie: <jdoc:include type="message" /> i załatwione... podstawowe rzeczy a człowiek się namęczy. Jednym słowem masakra.

lukaszci06
01-05-2010, 00:51
Witam! w którym miejscu wstawić to polecenie? Prosiłbym o dokładne wskazanie miejsca. byłbym bardzo wdzięczny

Tonic1975
01-05-2010, 13:03
To zależy w którym miejscu chciałbyś aby wyświetlał się komunikat. Polecenie wpisujesz w pliku index.php w folderze z Twoją templatką.