PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd podczas uruchamiania instalatora



paralax
10-12-2009, 12:30
Witam. PosiadamJoomla 1.5.9 Stabile PL.
Wgrałem cały katalog na server, uruchamiam instalator i wyskakuje:



Warning: include(/home/.../public_html/j/libraries/pattemplate/patTemplate.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/.../public_html/j/libraries/loader.php on line 80

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/home/.../public_html/j/libraries/pattemplate/patTemplate.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/.../public_html/j/libraries/loader.php on line 80

Fatal error: Class 'patTemplate' not found in /home/.../public_html/j/libraries/joomla/template/template.php on line 29

Co może być nie tak?

zwiastun
10-12-2009, 13:49
A to zepsuło Ci się joomla.org? Albo trzeba zapłacić jakąś horrendalną sumę za aktualny Joomla! Jak się instaluje starocie to nie można liczyć na pomoc w rozwiązywaniu problemów.

paralax
10-12-2009, 14:00
Faktycznie, jest nowsza wersja(1.5.15 (http://www.joomla.pl/#)). Total Commander pozamieniał mi duże litery na małe i to było przyczyną.

P.S. Musi być strasznie duża różnica w programie, skoro jest jest aż taka spora różnica w numeracji ;] 1.5.9 - 1.5.15

zwiastun
10-12-2009, 14:06
No tak:) Jakiś rok!

paralax
10-12-2009, 15:12
To teraz jak już mam najnowszą wersję, to pomoże mi ktoś? Udajmy, że nie znalazłem rozwiązania :)

zwiastun
10-12-2009, 15:32
Czy naprawdę przeczytanie i zastosowanie się do regulaminu forum przerasta Twoje możliwości intelektualne? Bo nasze na pewno przerastają pytania, które powinno się kierować do wróżek lub jasnowidzów!

paralax
10-12-2009, 17:10
To był żart :p. W sumie temat do zamknięcia.