PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam szablonu pod sklep na 100% szerokości monitora



KoTeKMalbork
12-12-2009, 00:52
Tak jak w temacie szukam szablonu pod sklep komputerowy rozciągający się na 100% monitora...
Dokładnie to szukam natchnienia na takie coś ponieważ nie mam pomysłu. Klikam po sklepach znalezionych w google ale nic ciekawego i kreatywnego nie mogę wymyślić macie jakieś linki nie koniecznie do darmowych tak jak mówiłem szukam tylko pomysłu. np. komputronik zaczerpnąłem inspirację szerokiej stopki i tyle na razie z pomysłów.

moje
12-12-2009, 01:04
googlarka + joomla template fluid ;)

Jdwind
12-12-2009, 03:19
Jak szukasz inspiracji, to nie szukaj templatek tylko przeglądaj strony sklepów komputerowych. Jak zrobisz ciekawą grafikę to dopasuj ją do np. ja_purity (bardzo funkcjonalna templatka) i już.

Dylek
12-12-2009, 09:07
Juz widze jak bedzie sie slicznie rozjezdzal content pod innymi rozdzielczosciami niz u twórcy sklepu :)

KoTeKMalbork
12-12-2009, 10:30
googlarka + joomla template fluid ;)

To było pierwsze co wykonałem ale nie bardzo znalazłem na 100%


Jak szukasz inspiracji, to nie szukaj templatek tylko przeglądaj strony sklepów komputerowych. Jak zrobisz ciekawą grafikę to dopasuj ją do np. ja_purity (bardzo funkcjonalna templatka) i już.

Też miałem taki zamiar


Juz widze jak bedzie sie slicznie rozjezdzal content pod innymi rozdzielczosciami niz u twórcy sklepu :)

A co myślisz że nie wyjdzie? Ja piurity ładnie się rozciąga. jeden szablon taki wykonałem np. słodkismok.pl u kolegi pod zarąbiście panoramicznym monitorem jest ok. tylko baner mimo tego iż przygotowałem go zarąbiście szerokiego to i tak się zaczyna powtarzać ale to nie szkodzi.

Jdwind
12-12-2009, 10:39
Juz widze jak bedzie sie slicznie rozjezdzal content pod innymi rozdzielczosciami niz u twórcy sklepu :)

Chodzi Ci o ja_purity czy ogólnie o templatkę ze zmienną szerokością?

KoTeKMalbork
12-12-2009, 10:41
Chodzi ogólnie a jak bedę miał jakiś pomysł to przerobię ja_purity

moje
12-12-2009, 16:59
... A co myślisz że nie wyjdzie? Ja piurity ładnie się rozciąga. jeden szablon taki wykonałem np. słodkismok.pl u kolegi pod zarąbiście panoramicznym monitorem jest ok. tylko baner mimo tego iż przygotowałem go zarąbiście szerokiego to i tak się zaczyna powtarzać ale to nie szkodzi.
A kolega oglądał to na dużych rozdzielczościach/monitorach (19", 21") ?
Polecałbym, żeby przerobić szablon na flud dla określonych wartości np od 900 px do 1440 px, a tapo poza tym przedziałem byłby constant i center based :)

KoTeKMalbork
12-12-2009, 21:35
Oglądałem oglądałem nawet na bardzo dużym monitorze i myślę jak bym oparł własną grafikę na tabelach ja_purity nie było by źle nie mam pomysłu na ta grafikę do takiego szablonu.

moje
12-12-2009, 22:06
To polecam użyć skojarzeń np. odnośnie nazwy sklepu/domeny, odnośnie rodzaju oferowanego towaru. Można też zapytań osoby, które nie zajmują się takimi dziedzinami i/lub dzieci- gwarantowana oryginalności ;)

KoTeKMalbork
12-12-2009, 22:11
Dzieci na pewno było by oryginalne:D możesz zobaczyć www.promykmalbork.pl też to mojego wykonania strona na pewno oryginalna:)

Ale może skończmy te porady ja szukajmy konkretów:) prosiłem o jakieś linki jak znacie.

moje
12-12-2009, 22:30
Nie podałeś wiele informacji o tym sklepie (oprócz stuprocentowej szerokości), więc nie wiemy w jaką stronę iść. No i czy jest on skierowany do klientów detalicznych czy jest to sklep hurtowni?

KoTeKMalbork
12-12-2009, 22:35
Bo nie przypuszczałem iż to będzie potrzebne szukam tamplatki ogólnej na 100%monitora a grafikę jakąś swoją dam ale ok
Sklep komputerowy kierowany do zwykłych "śmiertelników" nie hurtowni ani nic.
www.e-draco.pl