PDA

Zobacz pełną wersję : Joomla padla



lqsdesign
28-07-2006, 12:40
Miam dziwny problem: otoz bylem zalogowany w panelu administratora razem z innym adminem. Kiedy on sie wylogowal cala Jooml! padla. Widze komunikat zeby powiadomic administratora. Z tym ze ja nim jestem i nie wiem jak mam zdiagnozowac co sie stalo i jak to naprawic. Czy ktos moze wie gdzie jest haczyk?

Rybik
28-07-2006, 12:41
haczyk tkwi w regulaminie forum ;)

lqsdesign
28-07-2006, 12:55
aj to przepraszam ale nie znam wszystkich topickow na tym forum
*regulamin czytalem :)

moze mala podpowiedz jak znalezc to czego szukam?

Rybik
28-07-2006, 14:15
nie wiem czy znalezc ale podac dane by wypadalo, jakis link, ustawienia serwera, wersja joomla

lqsdesign
28-07-2006, 14:23
Joomla 1.0.10 stable zainstalowana z instalki na Yoyo.pl. Przez pierwsze 2 tyg dzialalo wporzadku az dzisiaj wysiadla. Jedyne co moge zrobic to podlaczys sie phpmyadminem. Nie dziala ani strona ani panel admina.
www.peacemakers2.yoyo.pl

Co moglo to spowodowac? Podczas crashu nie byly instalowane zadne dodatki ani nie byly zmieniane pliki konfiguracyjne. hack?

Rybik
28-07-2006, 14:32
jak juz kiedys stwierdzilem -> yoyo.pl to jedyny znany mi polski hosting reklamujacy sie preinstalowana Joomla, ktory nie spelnia podstawowych wymagan J. (m.in. poblokowane funkcje php, safe mode) tam chyba rowniez php chodzi jako cgi wiec latwo jest zablokowac strone byle bledem.

Zwroc sie do administracji i zycze powodzenia bo niezadowolone glosy sa wycinane z ich forum a na moje 5 maili nie dostalem odpowiedzi przez pol roku, moze cos sie zmienilo ...

tak czy siak, nie ma zadnych znanych nam przyczyn dlaczego strona padla

lqsdesign
28-07-2006, 15:03
kurcze no trudno popytam na yoyo.
thx za dobre checi

cyklades
28-07-2006, 22:50
kurcze no trudno popytam na yoyo.
thx za dobre checi

I co, pytałeś ? Dalej nie widzę Twojej strony.

Sova
29-07-2006, 01:58
Właśnie - bądź miły i daj znać jak się ludziki z yoyo zachowały. Będę wdzięczny.