PDA

Zobacz pełną wersję : Szablon zależny od menu



arkasper
13-12-2009, 10:16
Chciałbym aby dla każdej pozycji menu był inny szablon graficzny.
Jak to zrobić ?

pyziak
13-12-2009, 11:09
98 postów i pytasz o takie rzeczy ? pewnie se żartujesz z nas :)

Kimjus
13-12-2009, 14:07
Co to za różnica ile postów? Przykład mój ja mam z 60 chyba i nic nie wiem.

moje
13-12-2009, 14:30
... Jak to zrobić ?
Przypisać szablon do pozycji :)

Pytania o bardziej banalną rzecz nie można zadać?

pyziak, ktoś może czegoś nie potrzebować wykonać przez długi czas więc nie musi wiedzieć jak coś zrobić.

CanJ
13-12-2009, 16:05
Poczytaj sobie http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/165/26/ to jest wersja 1.0 ale w 1.5 opcje dotyczące szablonów są bardzo podobne

zwiastun
13-12-2009, 16:08
Bez przesady!
To normalne, że się zdarza, iż zapominamy jakieś drobiazgi. I oczywiście, pewno lepiej wówczas zapytać (wiem, ze było, nie pamiętam gdzie), niż tracić bezsensownie czas na poszukiwania.
Ale w tym przypadku nie chodzi o drobiazg, a o jedną z podstaw obsługi szablonów w Joomla!
I choć ilość pytań zadanych na forum nie oznacza, że ktoś ma wystarczające doświadczenie, to na pewno oznacza, że zetknął się z reakcjami na pytania o podstawy!
To, że się czegoś nie wie, nie oznacza, że jedyną lub odpowiednią drogą do zdobycia informacji jest forum! Bo w efekcie przekształca się w bezużyteczny z czasem śmietnik, na którym zamiast rozwiązań PROBLEMÓW powtarzane są treści samouczków albo prowadzone korepetycje, jak na GG tudzież w gruncie rzeczy odpychające od forum uwagi odsyłające do zapoznania się z podstawami obsługi Joomla!.

Jeśli ktoś nie ma woli, czasu, zdolności na samodzielne poznawanie podstaw albo nauczenie się ich na jakimś kursie, to na pewno forum jest ostatnim miejscem, na które powinien trafić!

@CanJ: dobrze że chcesz pomóc, ale skoro tak, to odsyłaj do odpowiednich materiałów. Pomoc do Joomla 1.5 jest przede wszystkim (przynajmniej na razie) na wiki. W sprawie szablonów również!